KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FEL
LE


Megosztás
 

 Kihalt parkrész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
✗Hírnév : 0
✗Képesség : emlékmanipuláció
✗Fajom : hunter
SPREAD UR WINGS : Kihalt parkrész Zombie_Boy_Rick_Genest
Wrathaniel


Hunting after the darkest eternity...

Wrathaniel
Hunting after the darkest eternity...

Kihalt parkrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihalt parkrész   Kihalt parkrész EmptyPént. Okt. 25, 2013 5:29 pm

Are you gonna be a good girl? (Wrathaniel + Loranys)

A szempillái rebbenésével szinte szelet csap. Ahogy rebben és a tekintet amivel párosul igazán gyönyörű csak egy bökkenő van, nem tud meghatni. Lehet, hogy tisztelem a szépet, sőt rajongója vagyok, de sosem alacsonyodtam le odáig, hogy engedjem befolyásolni magam ezáltal. A gyengeséget nem engedhetem meg magamnak. A befolyásolhatóság olyan luxus amit én képtelen vagyok elnézni bárkinek is. Egyetlen hiba is fegyelmet és rendezettséget kíván. A megoldásnak tökéletesnek kell lennie. Nem tévedhetek. Most jut el a tudatomig még is mit mondott a lányka… Nem töketlen a csajszi az biztos. Viszont nem tudom honnan vette, hogy így is úgy is meghal? Épp az előbb soroltam fel a szabályokat amiket ha betart a saját két lábán távozhat. Úgy tűnik nehéz felfogású szegénykém. Még, hogy ne legyek ellenszenves. Épp az egyetlen tanúval beszélek, aki képes azonosítani a gyilkost. Még szép, hogy nem vagyok épp az a jó kedélyű beszélgető cimbora. Felettébb fontos dolgom van. Nem engedhetem el innen ezzel a tudással a fejében, de még előtte meg kell tudnom valamit. Okkal volt e itt vagy csak egy ártatlan áldozat ő is. Ha valaki csalinak használta az angyalt vagy épp információt akar szerezni rólam azt nekem tudnom kell. Muszáj. Nem hagyhatok befoltozatlan rést a páncélomon. Elég egyszerű oka van. Élvezni akarom még azt amim van. Kalandokat akarok. Izgalmakat, de legfőképpen még pár strigulát az elintézettek listáján. Érzem, nem lesz olyan kedves velem, hogy egyszerűen makacskodás nélkül válaszoljon a kérdéseimre. Oda hajolok lassan a füléhez közben ismét be fogom a száját, de ezúttal szorítom is. Nem adhat ki egyetlen hangot sem. Különben vége a tervemnek.
- Tudod kislány… Lenne valami amit szeretnék ha megjegyeznél. Jelenleg nem vagy abban a helyzetben, hogy te diktálj. Ezt vésd az eszedbe. Vagy én fogom a tiedbe. – azzal amolyan hitelesítés képen a másik kezemmel elhúzom a tarkójától a hajat és a késsel a nyak oldalán figyelve, hogy ütő eret ne érje el ejtek egy bemetszést. Alig két centi az egész, de csak pár milliméter választja el a gerinctől. Egy centin múlik, hogy képes lennék lebénítani az egész jobb oldalát. Remélem ez azért meg teszi a hatását. Lassan kihúzom a pengét, de előtte ég picit megforgatom a hegyét benne.
- Megértettük egymást? Ha jó kislány leszel és nem feleselsz ígérem nyugodt lélekkel távozhatsz innen. Megértetted? Pislogj ha igen!
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : nephilim
SPREAD UR WINGS : Kihalt parkrész SPN-NiceWorkJo
Kihalt parkrész Tumblr_m15mykED1O1r1eamko1_250_large
Kihalt parkrész Tumblr_magsyaLtyN1rcgqyzo1_500
Kihalt parkrész Tumblr_lt4nskuslq1qb1eb9o1_500
Loranys E. Holloway


Hunting after the darkest eternity...

Loranys E. Holloway
Hunting after the darkest eternity...

Kihalt parkrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihalt parkrész   Kihalt parkrész EmptySzer. Okt. 23, 2013 8:34 pm

Wrat & Lor
Amikor elszöktem az angyalok városából és a bárból ~ még a feltételezés is abszurd, hogy Los Angelest így emlegetik,~ szóval miután sikerült elszelelnem amikor anya épp a következő rendelést intézte az egyik pultos sráccal aki segíteni szokott minden ilyenben nekünk. Így hát nem maradt más hátra, mint fogtam azt a pénzt amit az elmúlt héten össze sikerült szereznem az idióta vadászoktól. Mert azt lehet, hogy el lehet mondani róluk, hogy veszélyesek és kegyetlenek ha az angyalokról, vagy ha a vadászatról van szó. De ha a pókerről, vagy a játékokról.... iszonyú pancserok. Viszont ezzel a pénzzel is maximum pár napig fogok tudni el vegetálni.... tehát gyorsan le kell nyugodnom, és vissza mennem. Az eszembe sem jutott, hogy esetleg nem fogok.... sohasem, nem anya már most hiányzik, de ez a vadászat ellenes szentbeszéde egyszerűen nevetséges. Úgy csinál, mintha én nem értenék hozzá, pedig csak egy jó valaki kell, aki megtanít rá. Biztos vagyok benne, hogy hamar tanulnék, főleg hogy ha azt vesszük, hogy bizony, bizony vadász családba születtem. És annyira makacs és eltántoríthatatlan vagyok, hogy nem fog tudni meggyőzni az ellenkezőjéről, felőlem akár mit csinálhat, akárhova elzárhat. Az sem fog izgatni, hogyha rózsaszín, szőrös nyuszik vagy koalák fognak hullani az égből. Tudom, hogy a gyűlölet nem megfelelő motiváció... kivéve ha olyan szemétládáról van szó, mint az állítólagos apám, akire természetesen sose voltam képes apaként tekinteni és azt hiszeem nem is fogok. Ez már tény. De ugyan miért tenném? Amúgy sem fagyizni szeretném majd invitálni, hanem először kifaggatni egy-két dologról, végül beolvasni neki és aztán elpusztítani erről a földről, együtt az hozzá hasonló barmokkal. Igen, minden vágyam az... tudom, hogy akit nagyot álmodik, az hamar a földön találja magát a popsiját súrolgatva. De ha egyszer én valamit a fejembe veszek... akkor addig harcolok, küzdök érte amíg el nem érem a célom. Szóval anya vagy bele törődik.... vagy nem tudom, de kénytelen lesz. Viszont, most vannak sokkal fontosabb dolgaim, mint például az előbb láttam ahogy egy pali hideg vérrel megöl valakit. Ez több kérdést vet fel, de kettőt biztosan: akit kivégzett az angyal volt vagy ember: Mert ha ember.... akkor az gyilkosságnak számít, amit jelentenem kéne... azt hiszem, bár úgy hogy éppen szökésben vagyok elég valószínűtlennek tűnik. De most azt hiszem a legkisebb gondom is nagyobb annál amikor hirtelen a földre kerülök ahogy el lök. A következő pillanatban egyik kezével be fogja a szám, a másikkal meg kést szegezz a torkomhoz. Csuklóimat a földhöz szegezi rájuk térdelve, mire halkan felszisszenek. Csokoládé színű szemeimből félelem és ijedség csillog, ugyan akkor valami más is... talán bátorságnak mondanám? Nagy szemekkel pislogva hallgatom végig mondanivalóját, hátha azt hiszi, hogy bólogatva teszek eleget neki, hogy utána megöljön, akkor nagyon téved.
Próbálok célozni rá, hogy ha befogja a szám, akkor nem tudok beszélni. Pislogok hármat, majd amikor kicsit meglazítja ujjait, élesen kapkodok levegő után. Nem sikítok, eszem ágában sincs úgy sem lenne sok értelme.
-Nem tudom miért kéne válaszolnom neked bármire is, ha így úgy is meghalok végül... kár lenne az erőfeszítésért.- vágom oda neki keményen, szikrázó tekintettel, ha akar úgy is könnyű szerrel megöl, pláne itt senki sem ismer.
-Talán ha nem lennél ennyire ellenszenves és egy picit kedvesebb még normális, emberi stílusban is el tudnánk beszélgetni.- kacsintok rá. Tudom, hogy a tűzzel játszok, de nem árt egy kis izgalom...
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Képesség : emlékmanipuláció
✗Fajom : hunter
SPREAD UR WINGS : Kihalt parkrész Zombie_Boy_Rick_Genest
Wrathaniel


Hunting after the darkest eternity...

Wrathaniel
Hunting after the darkest eternity...

Kihalt parkrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihalt parkrész   Kihalt parkrész EmptyCsüt. Okt. 17, 2013 4:28 pm

Egy röpke szívroham, és még nem csináltam semmi rosszat... (Wrathaniel + Loranys)

Nem sok kellemetlen dolgot tudok elképzelni egy ilyen csodálatos estére mint, hogy egy kislány épp rajtam kéri számon, hogy miért kellett megölnöm ezt a bácsit és, hogy ki vagyok. Szép gondolat a részéről. Nem tudom mire számít… Netán, hogy oda megyek hozzá udvariasan bemutatkozom és kezet rázok vele? Na ne szórakozzunk. Még viccnek is rossz. Azért ennyire nem vagyok hülye. Végig fut az agyamon pár apró lehetőség miként kerülhetném el ezt az egész helyzetet. Szimplán törölni kellene az emlékeit, amit valószínűleg meg is fogok tenni, de tudnom kell, hogy okkal követett e és, hogy mióta is figyel engem pontosan? Oda ugrok hozzá és lendületből ellökve őt a földhöz szorítom. Az egyik kezem a száját tapasztja be, míg a másikkal kést tartok a nyakához, míg a lábaimmal a két kezén térdelek.
- Lenne pár aprócska feltételem, ha szeretnéd megtartani magadnak az életed. Ha sikítani vagy menekülni, vagy bármilyen úton módon jelezni akarsz bárkinek is, megöllek. Felteszek neked pár kérdést. Ha nem válaszolsz, megöllek. Ha úgy érzem hazudsz vagy picit is ferdítesz a valóságon megöllek. Remélem megértetted. Ellenkező esetben megöllek. Pislogj hármat gyorsan ha cimbik leszünk. – figyelem hatalmas barna szemeit várva a reakciót. El kell ismernem picit elbűvöl, de nem hibázhatok még egy ilyen hatalmasat, hogy engedjem elterelni a figyelmemet. Vajon mi lesz a végkifejlete ennek az egésznek? Netán kénytelen leszek itt hagyni kettő hullát? Vagy esetleg egy szerencsés lánnyal találkoztam ma, aki egy ajándékkal mehet haza innen talán egy új emlékkel vagy épp anélkül. Esetleg olyan szerencsés lesz, hogy ez az egész gyilkosságos mese eszébe sem jut csak mint egy passzív élmény amire nem emlékszik.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : nephilim
SPREAD UR WINGS : Kihalt parkrész SPN-NiceWorkJo
Kihalt parkrész Tumblr_m15mykED1O1r1eamko1_250_large
Kihalt parkrész Tumblr_magsyaLtyN1rcgqyzo1_500
Kihalt parkrész Tumblr_lt4nskuslq1qb1eb9o1_500
Loranys E. Holloway


Hunting after the darkest eternity...

Loranys E. Holloway
Hunting after the darkest eternity...

Kihalt parkrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihalt parkrész   Kihalt parkrész EmptyCsüt. Okt. 17, 2013 2:19 pm

Wrathaniel & Loranys



Nem is tudom, hogy miért ruccantam át New Yorkba, amikor LA.-ben élnek. Vagyis, ja de pontosan tisztában vagyok vele, hogy miért is. Kell egy kis szünet, kell egy kis friss levegő, le kell nyugodnom. Anyával szinte sosem veszekedtünk, egész jól meg voltunk ketten, tulajdonképpen azt hiszem ő az egyetlen ember az életemben akire számíthatok és számíthattam mindig is. De pár hónapja sajnos nem értünk egyetlen egy dologban egyet. Vagyis az túlzás, mert még csak azt sem hagyja, hogy kinyilvánítsam saját véleményemet, hogy egyáltalán mi az amit én akarok. És az a vadászat, igen... vérbeli, profi vadász akarok lenni, és megkeresni az apámnak nevezett valaki.... vagy inkább valamit aki nemzett. Mert ő nem több számomra, mint az, még csak ember számba sem lehet venni. És valóban nem.... hiszen nem is ember.... hanem angyal. Igen, a tündérmesékben az angyalok kedvesek és azért léteznek, hogy az emberek felett őrködjenek. De az az igazság, hogy ez bazi nagy kamu... az angyalok nem ilyenek. És távol áll ez a fogalom róluk. Gonoszak, könyörtelenek, és azon vannak, hogy minél jobban kihasználják az embereket.... az annál nagyobb élvezetet jelent nekik. Példának okáért ott van az édesanyám, aki még csak a nevét sem tudja neki. Vagyis szerintem nagyon is jól tudja, csak nekem nem árulja el, mert tudja, hogy képes lennék utána menni, és ez meg is fog történni csak idő kérdése, hogy rá találjak.
De az még odébb van előbb vadásszá kell avanzsálnom, de ha az édesanyám továbbra is ennyire makacs lesz, nem sokra jutok. Szeretek én sört csapolni, hülyéskedni, beszélgetni a vendégekkel, eljátszani a spórolt pénzüket pókeron.... de nem ez az életcélom, egészen más vizekre vágyom.
A legutóbbi veszekedésünk anyával csúnyán végződött, két napja, szóval megfogtam azt a kis pénzem amit összeszedtem és azon jöttem ide, de maximum talán két napra elegendő van. Szóval vagy itt kell munkát találnom, vagy pedig azon nyomban ki kell szellőztessem a fejem. Ha létezik város, amit nem bírok.... hát az New York...
Egy kihalt parkhoz érkeztem, aminek szívből örültem... kb. két másodpercig, mert először lefagyok, aztán fel sem fogom a képet, ami csokoládé íriszeim elé tárulnak. Egy pali elkap egy másikat, majd elmetszi a torkát... szó szerint....
eszembe jut, hogy lehet... ő is vadász.... de aztán meg az hogy lehet hogy csak simán egy hétköznapi ember aki gyilkos...?
-Te... te...- veszek egy mély levegőt,- te ki a fene vagy?- bököm ki a kérdést neki.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Kor : 260
✗Képesség : Időjárás irányítás
✗Fajom : Angel †
SPREAD UR WINGS : Kihalt parkrész GhMNw

Kihalt parkrész Tumblr_mandezXihN1r0c8fno1_r1_500_large
Azura


From High above the Sky...

Azura
From High above the Sky...

Kihalt parkrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihalt parkrész   Kihalt parkrész EmptySzer. Okt. 16, 2013 8:41 pm


Alexa & Azura

- Nagyon kedves vagy. - jelentem ki tátott szájjal. Pár pillanatig őszinte, már-már sértő csodálattal nézek a segítőkész lányra. Emberek között manapság rettentő ritka az ilyen jószívű teremtés, aki egyáltalán észre veszi és kiszagolja a segítségre szoruló embereket, ráadásul fel is ajánlja a támogatását. Angyalokhoz méltó cselekedet az ilyen, a földön élő, mindenféle természetfelettitől távol álló személyek csábításba esnek, gyakran rosszindulatúak, áskálódnak, ármánykodnak, pletykálnak és becstelenek. Így ez szóljon mentségemként, hiszen semmiképp sem ezt a lány akarom megbántani túlzott meglepettségemmel, csupán az döbbent meg, hogy még akad ilyen különleges személy, aki képes az önfeláldozásra és segítségnyújtásra.
Rápillantok kinyújtott kezére, majd vissza az arcára. Kedves és kissé óvatos tekintete alatt ártatlan mosoly húzódik, sehol döbbent félelem vagy egyéb hasonló érzelem, amiből arra merek következtetni, hogy nem látta sérült szárnyam, amit éppen az előbb tüntettem el. Hatalmas kő esik le a szívemről és végre fellélegezhettem, hogy nem kell üres magyarázkodásokkal traktálnom szerencsétlen ember agyát. Utáltam az ilyeneket. Olyan információkat beletölteni mások fejébe, amikről ők is tudják, hogy hamisak, de egy idő után már annyiszor hallják, olyan talpraesett, kész, bizonyított érvekkel és olyan befolyásolhatóak, hogy maguk is elhiszik a hazugságot. Valahogy így működik a politikai is.
- Köszönöm. - motyogom és elfogadom a felkínált segítséget.
Talpra állás közben próbálom felmérni a sérüléseim súlyosságát. Nem nagy ügy, egész ügyesen estem, csak a hátamban érzek egy nehezen elviselhető, szúró fájdalmat, de semmi vész.
- Nem vagyok én olyan ijedős. - mosolygok rá, miközben megpróbálok kiegyenesedni, ami egyáltalán nem jó ötlet, így egy hangos szisszenés után vállamat lehorgasztva görnyedt háttal állok. - És akkora bajban sem vagyok, de jobb lesz ha kezelésbe veszem a hátam. - motyogok keserűen, de mosolyogva. Komolyan csak én lehetek ilyen szerencsétlen az egész világon? Több milliárd személy van, aki sokkal jobban megérdemelt volna ekkora kicseszést a sorstól és mégis én kapom. Talán ez a büntetésem, amiért nem tettem semmit, azon kívül, hogy a szívem teljesen irányíthatatlanná vált felettem és olyanokat kezdett el érezni, amik felett az én hatalmam már csorbát szenvedett? Vajon kinek lenne hatalma megmásítani a szív által alkotott érzelmeket? Van egyáltalán olyan hatalom? Isten képes lenne rá? Vagy még ő sem? Esetleg Erina?
Egy vonallá préseltem ajkaim, mintha így is azt akarnám kifejezni, hogy én bizony egy árva szót sem fogok erről az egészről Erinának mondani. Szent ég, micsoda botrány lenne, vagy nem?! Bár az időjárás irányítása helyett a jövőbelátás képességét kaptam volna. Azzal képes lettem volna megjósolni, hogy mit kapnék, ha közölném fogadott nővéremmel, uralkodómmal a legsötétebb, szégyellt titkomat.
- Azura vagyok. - mosolygok vissza. - Nagyon örülök, hogy találkoztunk, Alexandra! Komolyan! - mondom őszintén. Hiába sablonos szöveg, hiába nem, jelen pillanatban ez volt a legértelmesebb és legvalódibb mondat, amit csak kiejthettem a számon. Tényleg furcsa öröm kerített hatalmába és bizony még mindig társult mellé az a meglepettség. Mindig örülök, ha látok egy még ártatlan, kedves, jóindulatú embert, akit nem kötnek csábítások, ármánykodások a rossz oldalhoz.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Képesség : emlékmanipuláció
✗Fajom : hunter
SPREAD UR WINGS : Kihalt parkrész Zombie_Boy_Rick_Genest
Wrathaniel


Hunting after the darkest eternity...

Wrathaniel
Hunting after the darkest eternity...

Kihalt parkrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihalt parkrész   Kihalt parkrész EmptyHétf. Okt. 14, 2013 6:50 pm

Egy röpke szívroham, de minden rendben... (Wrathaniel + Loranys)

Lélegzet visszatartva figyelek és várok. A szemem ide-oda rebben. Hol előre, hol hátra pillantok. Minden figyelmemmel a feladatomra kell koncentrálnom. Cigarettát gyújtok és neki támaszkodok egy fának mint ha csak várnék valakit, de közben nagyon is éber vagyok. Nem túl gyakran, de azért elég sűrűn vetek a kiszemeltemre egy-egy pillantást. Nem veszítem ugyan el. Sőt tisztes távolságban tudok maradni tőle anélkül, hogy észre venne. Mindent teljes mértékben kiterveltem. Tisztában vagyok a szokásaival és, hogy még is mikor a legsebezhetőbb, de várnom kell az alkalomra. Mily naiv. Könnyedén és teljesen gondatlan képpel sétál el mellettem. Vajon még is miért ilyen nyugodt? Netán még nem ütött az órája? Lehet, hogy máshogy fog minden alakulni mint elterveztem? Vagy csak túl tudatlan és nem képes megérezni a halál közelségét, a vérszomjat ami felé irányul. Gyermek ez még itt a földön. Azt hiszi csak mert szárnyas fattyú még senki sem akar az életére törni. Nagyon rosszul hiszi. Van aki csak ezért akar az életére törni, semmi egyébért. Szerencsémre túlságosan önfeledt és gyermeteg ez a példány. Nincs annyi esze sem, hogy rejtse el magát az emberek elől. Netán szereti őket? Szereti az embereket és ezért mutatkozik akképpen? Már ez is elegendő lenne ahhoz, hogy gyűlölettel nézzek rá. Elindulok egy csendes és nyugodt útvonalon épp, hogy keresztezzem az ő lépteit. El dobom a cigit és benyúlok a zsebembe. A kezem ráfeszül egy hideg fémes tárgyra. Megnyugtató ez az érzés. Amint ellépek mellette egy gyors visszafordulás, közben előveszem a kést a zsebemből, a másik kezemmel hátra rántom a fejét és vágok. Mindez alig egy tized másodperc alatt zajlott le. Az érintésemmel egy egyszerű emléket törlök még halála előtt az elméjéből miszerint látott engem. Ha véletlenül életben is marad amire nem sok esélyt hagynék akkor sem fogja tudni megmondani még is ki tette ezt vele. Jól megválasztott terepen történt mindez. Napokkal ezelőtt körülnéztem és egyetlen térfigyelő kamera és rejtett szenzor sincs erre felé. Kénytelen vagyok ilyen elővigyázatos lenni hisz képességem ellenére nem lenne túl szerencsés börtönbe kerülnöm. Ekkor viszont a nagy önteltségem közepette felfigyelek valamire. Eddig észre se vettem. Szégyen. Egy nephilim lányka lett a szemtanúja mindennek. Képzelhetitek mi az első gondolatom… *Picsába* - és ezt még virágnyelven fogalmaztam…
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Képesség : emlékmanipuláció
✗Fajom : hunter
SPREAD UR WINGS : Kihalt parkrész Zombie_Boy_Rick_Genest
Wrathaniel


Hunting after the darkest eternity...

Wrathaniel
Hunting after the darkest eternity...

Kihalt parkrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihalt parkrész   Kihalt parkrész EmptyHétf. Okt. 07, 2013 7:17 pm

Hasznos-hasznos, de hol marad a szórakozás?... Áhh itt is jön (Wrathaniel + Astrid) .


Ez a sötétkék ég a számtalan csillaggal keretezve valami gyönyörű. Egy nyugtató és békés gondolat röppent át az agyamon. Mi van ha akinek dolgoztam isten nem is a leghatalmasabb ezen a világon? Mi van ha van valaki aki még őnála is túltesz. Aki az ő sorsát is irányítja és ezáltal a mienket is. Lehetséges volna? Reális lehet, hogy akad egy végső erő ami valójában az istenünk istene? Hú, de boldog lehetnék ha a képükbe röhöghetnék az angyaloknak, hogy egyem a beletek hát akit szolgáltok egy senkiházi, egy önző, egocentrikus, kapzsi, bábmester.  Hisz az is, de sajnos túl kevesen látják meg még is milyen mesteri módon lettek irányítva, dróton rángatva. Lassan komótosan elkezdek felállni viszont valami meg akadályoz. Egy hatalmas izzó fájdalom villan át a gyomromból az agyamig. Vajon mi lehet ez? Netán görcsbe rándult volna a hasam, esetleg beszorult a levegő? Ohh. El is felejtettem… Egy aprócska bemetszés található a hasamon. Egy kés általi szúrás amolyan apróbbacska bökés.* Mekkora lehet ez a kés? *- kérdem magamtól, de akkor megpillantom magamtól egy karnyújtásnyira a véres pengét. Hat-hét centi mély valószínűleg a seb és kb. ugyan ilyen széles is, mivel volt olya kedves az illető, hogy egy picit azért megmozgatta bennem szúrás után. Szidom az édes anyukáját elég kegyetlenül, de mondjuk azért én még nem panaszkodhatok. Még mindig kellemetlenebb, ha a halántékából áll ki egy markolatig benyomott tőr. Csak mert neki ez jutott osztály részül. A kis madárka nem sokra vitte a szárnyaival. Elég szomorú, hogy hiba csúszott a tervembe. Sokkalta ellenállóbb volt az emlék képek ellen mint gondoltam volna. Ritka, hogy ilyen reakciót váltanak ki a harcos társi emlékek. Netán egy régi emlék ami bezavart? Esetleg elhagyhatta valaki a szerettei közül? Mondjuk egy bajtársa? Ez a probléma. Ha nem vagyok tisztában a célpont múltjával nem tudok tökéletes képeket át adni és lehet, hogy pontosan ilyen probléma adódik mint most. Most várhatok itt reggelig amíg besétál egy óvatlan járókelő akinek remélhetőleg lesz annyi esze és töke a gatyájában, hogy nem szalad el sikoltozva. Felettébb kiábrándító lenne, de mire befejezem a gondolatmenetet hallok egy kis neszezés. Megpróbálom arra fordítani a fejem hátha látok valamit. Remélhetőleg egy ember az. Nem pedig egy kutya aki meg akarja jelölni a cipőmet mint területét…
- Halihó! Van ott valaki? – kérdem elfúló hangon mert nem tudok elegendő levegőt venni a tüdőmbe hisz piszkosul fáj ha az alhasi rész egy picit is megmozdul.


A hozzászólást Wrathaniel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 17, 2013 6:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Ember
SPREAD UR WINGS : Kihalt parkrész Tumblr_m3yt4zA9O21qjvk78o16_r4_250
Alexandra T. Udinov


I can't touch the Sky...

Alexandra T. Udinov
I can't touch the Sky...

Kihalt parkrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihalt parkrész   Kihalt parkrész EmptyCsüt. Okt. 03, 2013 1:41 pm





Azura & Alexa


▲Egy angylai meglepetés


A napom nem éppen a legjobban indult. Legszívesebben ki sem mentem volna ma az utcára. Otthon sem bírtam maradni viszont. Feszült voltam és egy részem ideges is volt. Kavarogtak bennem az érzelmek. Bár nem tudtam hova tegyem az elmúlt napok eseményeit. Rossz hangulatban voltam, amit lekellet valahogy vezetnem magamban. De nem tépelődhettem a végletekig. Lementem a konyhába, és főztem magamnak egy erős és finom fekete kávét. Legtöbbször csak gyenge kávét iszok, mert megfájdul a fejem az erőstől. Most ez sem számított nekem. Jelenleg amúgy is majd szét robbant a fejem. Bár bevettem egy aszpirint, még sem értem el a kellő hatást. Miután észhez tértem és aránylag toppon voltam lezuhanyoztam langyos vízben. Ez kellett, hogy teljesen feléledjek. Zuhanyzás közben végig gondolkoztam. Egy percre sem bírtam kiverni a fejemből Demetrius szavait. Ahogy kiszálltam a zuhanyzóból alaposan megtörölköztem és felöltöztem sportos ruhába! Lófarokba összekötöttem a hajamat s felvettem a legkényelmesebb futó cipőmet. Amint bezártam a bejárati ajtót, elmentem kocogni. Lekellet valamin vezetnem a feszültséget. Általában ha futok akkor arra az időre kitisztul a fejem, s nem gondolok arra amire nem szeretnék. Csak annyi volt a problémám, hogy rettenetesen fájt a fejem. Addig-addig futottam míg egy kihalt park részhez nem értem. A gondolataimmal küszködtem míg meg nem pillantottam egy szőke hajú lányt, aki segítségre szorul.
Csak annyit láttam, hogy valahonnan leesett. Az egyetemen minden barátom úgy ismer: „Az ártatlanok és sebesültek védelmezője”! Emiatt sem hagyhattam védtelenül és megtörten a lányt. Egy pillanatra azt gondoltam, hogy: Ugyan, nekem is vannak problémáim, még sem segítenek rajtam. Én miért tenném ezt?! El akartam futni, egy lépést tettem is a másik irányba, de a lelkiismeretem nem hagyott tovább menni. Megfordultam és ahogy a zebrán mentem át a hajamat a szél ide – oda csapkodta. Ahogy a kis utcába értem egyre közelebb haladtam az idegen és sérült lányhoz. Féltem attól, hogyha hirtelen megszólítom még tőlem is megrémül. Ezért óvatos léptekkel mentem felé. Pont szembe találkoztam vele, és a félelem helyet inkább mérget és dühöt láttam. Amikor őt néztem csak azt láttam biztos segítségre szorul. Így közelebb mentem hozzá.
– Szia! Nem akarlak megijeszteni, sem bántani. Látom bajban vagy, csak segítenék ha elfogadod.– Nyújtottam a kezemet felé. Reméltem elfogadja, mert tényleg nem akartam bántani. Szívesen segítek azokon akik rászorulnak. Ez amolyan hóbort nálam.
– Alexandra vagyok, és téged hogy hívhatlak? -Ártatlanul és kedvesen pillantottam rá. Semmi esetre sem akartam megijeszteni.




▲ words: - - - - ▲ music: - - - -▲ note: - - -
Kód:
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Kor : 260
✗Képesség : Időjárás irányítás
✗Fajom : Angel †
SPREAD UR WINGS : Kihalt parkrész GhMNw

Kihalt parkrész Tumblr_mandezXihN1r0c8fno1_r1_500_large
Azura


From High above the Sky...

Azura
From High above the Sky...

Kihalt parkrész Empty
TémanyitásTárgy: Kihalt parkrész   Kihalt parkrész EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:43 pm


Alexa & Azura

Hatalmas zűrzavarral a fejemben rohanok keresztül a palota csarnokán. A cipőm kopogása visszhangzik a magas falakról és a térdemig érő, rakott szoknyám lobom gyors haladásom következtében. Az érzéseim háborúznak bennem az ésszerű érvekkel és még nem látni, hogy ki áll nyerésre, az azonban biztos, hogy én itt csak veszíthetek. Vágy, izgatottság, düh, kétségbeesettség. Miért ilyen nehéz angyalnak lenni? Az emberek persze teljesen gondtalannak és tehermentesnek gondolnak minket, miközben sápítóznak a saját bajukon, ami sosem nőtt még akkorára, mint az enyém. Szorító gombóc a torkomban, többtonnás kő a mellkasomon és a gyomorszaggató szörnyeteg a bensőmben újra és újra azt az elméletet váltja ki belőlem, hogy soha senkinek nem volt még ekkora fájdalma.
Szerencsére egy lélek sem tartózkodik a csarnokban és, mikor kilépek a nagy fehér kapun sem találkozok senkivel. Az érzéseim elbújtatásában sosem jeleskedtem. Mosolyt csalni az arcomra, miközben belül szét vet az ideg, még egyszer sem sikerült, de rajta vagyok! Ha most szembejönne velem valaki és rám nézne, valószínűleg a világ összes kínját látná két, apró szememben, nekem pedig sem a kíváncsiskodó kérdésekhez, sem a szánakozó tekintetekre nincs szükségem.
Alig tartózkodtam öt percet a mennyben, már el is felejtettem, miért szálltam fel hirtelen, de nem bírtam sokáig megmaradni itt. A szívem lehúz a földre, mintha a létezne a Földön egy olyan mágnes, amit csak az én botor szívem érez. Ez a mágnes pedig, szégyenszemre egy emberben van elrejtve. Még magamnak sem vallom be, hogy újfent, azért szállok lefelé, mert képtelen vagyok még két percet elviselni a látványa, kedves mosolya nélkül. Azt mesélem be szabálytartó, szigorú énemnek, hogy őrangyala lévén kötelességem minden másodpercben a közelében lennem és vigyáznom minden lélegzetére.

Elmélkedésemből egy apró légörvény rángat ki, ami nagyon váratlanul ér. Hozzá vagyok szokva az ilyenekhez, hiszen mindennapos a repkedés ilyen időben is, de ha a figyelmem elterelődik, nem tudom uralni a helyzetet. Könnybe lábadt a szemem, amikor iszonyatos fájdalmat éreztem a bal szárnyamban, amelyet kicsavarhatott a szél. Őrangyalként tevékenykedek, és még sem bírok el egy aprócska viharral. Ezt ő teszi velem. A férfi, akihez a szívem húz, az eszemet is elveszi. Ezt nem engedhetem meg. Ilyet nem.
Ahogy zuhanok a föld felé, próbálok, úgy helyezkedni, hogy a lehető legfájdalom mentesen zaljon a földre érkezés, de több, mint 200 méterről zuhanva nem kerülhetek el egy kis horzsolást. A levegő zúg mellettem, a fülem lüktet és a szívem majd kiugrik  helyéről.
Sikeresen talpra érek, de szinte azon nyomtam huppanok le a fenekemre, majd egyensúlyomat elveszítve fekszek el a betonon ráesve fájós szárnyamra. Halkan felszisszenek és fejemet fogva emelkedek fel ülő pozícióba, majd a hátamat nekidöntöm egy fa törzsének.
Lassan körbenézek. A helyet azonnal megismerem, hiszen a védencem new york-i, ez a helyszín pedig a híres Central Park, ahol már oly sokszor megfordultam. Elégtétellel konstantáltam, hogy egy emberektől távoli helyen zuttyantam le, azonban fejem a másik irányba fordítva olyan káromkodás özön hagyta el ajkaim, amilyeneket egy úrinő, egy angyal pedig főleg nem vesz a szájára.
Egy szőkehajú lány kidülledt szemei találkoztak az én dühöngő, kék íriszeimmel.
A szárnyaim azonnal eltüntettem és valami jó kis védőszöveg után kutattam, azonban még mindig kicsit szédültem és a fejem úgy hasogatott, hogy hirtelen a nevemre sem tudtam volna válaszolni.


A hozzászólást Azura összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 05, 2013 2:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kihalt parkrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kihalt parkrész   Kihalt parkrész Empty

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
 

Kihalt parkrész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heaven :: newyorkpark-