KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FEL
LE


Megosztás
 

 Médiaközpont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
✗Hírnév : 1
✗Képesség : Szirénhang
✗Fajom : Bad Angel/Hunter
SPREAD UR WINGS : Médiaközpont Bbbb_www.kepfeltoltes.hu_
Gemma Wrath


Hunting after the darkest eternity...

Gemma Wrath
Hunting after the darkest eternity...

Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Médiaközpont   Médiaközpont EmptyKedd Okt. 29, 2013 3:01 pm



Freya & Gemma


Talán úgy tűnhet, de nem vagyok az a típus, aki élvezné a Nephilimek vagy emberek kínlódását, de be kell valljam...Freya bizonytalansága szórakoztatott. Nem tudhatta, hogy mások szórakoznak vele, az agya mondta fel a szolgálatot, vagy ténylegesen valós dolgokat lát. Szeretek irányítani és bár nem fair gyengébbekkel kezdeni, tagadhatatlanul egyre inkább tetszett ez a fotózás. Méregettem. Hagytam, hogy ezt észrevegye. Még nem voltam biztos abban, hogy felfedem e magam neki ténylegesen vagy meghagyom az édes tudatlanságban. Tulajdonképpen mindegy, egyik lehetőség sem jobb a másiknál. Így is úgy is félvér marad, így is úgy is megakarják majd ölni.
-Egy szóval sem mondtam, hogy csak ilyen módon vagyok képes magasra szállni. -húztam kételyeket ébresztő mosolyra ajkaim. Felvontam a szemöldököm. Próbált határozottnak tűnni az ügyben, hogy minden rendben vele, de persze nem tudott átverni, főleg,  mert tudatosan zavartam össze.
-Biztos minden rendben? Csak nem láttál valami...furcsát? -érdeklődtem könnyed, csevegő hangon. Egy másodperc erejéig a toll irányába pillantottam, majd vissza a tanácstalan lányra.
-A "szakértők -itt mutattam is az idézőjeleket a kezeimmel. -popnak mondják, de semmi köze a Miley Cyrus és társai típusú pophoz, vagy...talán csak szeretem ezt hinni. -tettem hozzá egy mosoly kíséretében, némi színlelt önkritikával. Nem vagyok tökéletes, tisztában vagyok vele, de ezt másoknak nem kell tudniuk. A zene talán az egyetlen, ami ÉN vagyok. Én írom a dalaim, őszinték, valódiak...és ezt senki még csak nem is sejti. Vicces.
Kényelmesen elhelyezkedtem, ellazítottam az arcom és követtem újdonsült fotósom utasításait. Ismét felfedtem a szárnyaim, igaz csak egy kattintás erejéig. A reakciója láttán nem kuncogtam, közömbösen, sőt...némi látszólagos aggódással pillantottam felé.
-Freya! Szeretnél egy kis szünetet? -ráncoltam össze a homlokom. Újabb utasítások. Ezek szerint még bírja, bár a határozatlanság kezdett egyre feltűnőbben jelen lenni a hangjában. Tettem, amit kell és amit mondott, a kérdésre pedig bólintottam.
-Igen. - A dohányzás rossz szokás, de könnyű volt rászoknom a '20as években. Elkezdte visszanézni a képeket. Elmosolyodtam. Ha időben, pont akkor kattintott, esetleg elcsíphette a szárnyaim. Kíváncsian fürkésztem az arcát, hogy minden rezdülését figyelve rájöjjek mikor találja meg a képet.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Kor : 30
✗Képesség : más idegeire menni, azokon taposni bakanccsal ;)
✗Fajom : nephilin
SPREAD UR WINGS : Médiaközpont Angel
Freya Blake


Being Half Blood is my destiny...

Freya Blake
Being Half Blood is my destiny...

Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Médiaközpont   Médiaközpont EmptyVas. Okt. 20, 2013 9:24 am

Gemma&Freya

-Igen ez valahogy feltűnt.- bólintok igazat adva neki, hiába, az hogy nem áll lekezelően hozzám, és nem díváskodik megmutatja hogy legalább nem szállt el attól hogy sztár. Bár ezen felül van még valami benne amit nem tudok hova tenni, egyszerűen, más.
-Hát azért nem csak a hírnév az ami segít ahhoz hogy...szárnyaljunk. A legtöbb ember beérné azzal is ha csak azt csinálhatná amit szeret. Az hogy szívesen állsz a munkához az is sokat segít...- zavar a furcsa szóhasználata, de próbálok nem fennakadni rajta...a toll a padlón így is eléggé kihozta hogy a libabőr gágogjon a hátamon, és minden szőrszálam az égnek álljon. Nem szeretem ha valami olyan történik amit nem tudok irányítani és ami összezavar...bár talán épp ettől érdekes sok ember élete, köztük az enyém is. Később tuti viccesnek fogom találni, hogy ilyen kis semmiségeken filózok, és gondolkodom. Épp ezért próbálok nem rá görcsölni de a tekintete amivel követ kissé frusztrál.
-Persze...semmi bajon. - köhintek ahogy a helyére teszem a széket. Kibírom hogy ne nevessek fel ahogy még kérdőre sem vonja hogy hogyhogy még tanulok, ezek szerint tényleg fiatalabbnak nézek ki mint amennyi ténylegesen vagyok. Nem mintha zavarna, legalább nem traktálnak folyton idióta kérdésekkel, akkor meg szívás ha sört akarok venni. Ilyen az élet!
- Gondolom szólóénekes, ugye? Milyen műfajt játszol legtöbbször? - kíváncsiskodok miközben leül, és elrendezi magát, örülök hogy nem akadt ki, bár ha kiakadt volna se nagyon érdekelne, majd utánanézek később, milyen számai vannak. Vagy az is lehet hogy nem...lehet el is fogom felejteni, és annak fogok csak örülni ha jónak találják a képeim. A szememhez emelve a gépet kattingatok, körülötte sétálva hol lejjebb bukva féltérdre, hol normálisan állva, hogy több szögből is meglegyen a kép. Ismét a szárnyak. Mint akit arcul csaptak hőkölök hátra a szemem elől elkapva a gépet, és pislogok a nőre. De semmi... Mi a p*csa?! Kéne egy pszichológus netán? Mégis maradt volna valami agyi sz*rom hátra a kómától? Azért hallucinálok?!
- Ö...khm...Jó...most fordulj meg a széken, és helyezkedj velem szembe székestül, hogy a támla is felém álljon és támaszkodj rá....Dohányzol?- érdeklődöm, és utasítom, de a tekintetem a fényképezőn tartom, miközben nézegetem vissza a képeket amiket csináltam...ha nem hallucináltam, meg kell legyen a kép...de...nem tudom egyáltalán akarom-e látni ha nem haluztam. És azt se akarom felfogni hogy ha nem káprázott a szemem, akkor az mit jelent.... Nem érdekel ha a hangom kissé bizonytalan, örülök ha meg tudok szólalni, és nem rohanok ki fejvesztve ordítva. Na...azt azért nem tenném meg, de k*rvára kevés választ el tőle, hogy közöljem a nőcivel, ha ez valami kib*szott átverés show, valamit eltörök azon a csinos kis pofiján.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Képesség : Szirénhang
✗Fajom : Bad Angel/Hunter
SPREAD UR WINGS : Médiaközpont Bbbb_www.kepfeltoltes.hu_
Gemma Wrath


Hunting after the darkest eternity...

Gemma Wrath
Hunting after the darkest eternity...

Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Médiaközpont   Médiaközpont EmptyCsüt. Okt. 17, 2013 6:57 pm



Freya & Gemma


-Csakhogy, én nem vagyok olyan, mint a legtöbben. -mosolyodtam el csalfán, majd az arcát kezdtem fürkészni.
-Nem panaszkodhatok, csak azt vállalom el, amit akarok, de igen, néha unom...de tudod, szárnyak kellenek ahhoz, hogy repüljünk. -vontam meg a vállam. Egy énekesnek fontos a szereplés, ha valaki híres akar lenni, akkor az interjúk és fotózások elkerülhetetlenek, szinte szárnyakat adnak. Bevallom, kissé élveztem a zavarodottságát, amit én magam okoztam, nem csak a tollal, hanem azzal is, hogy nem időben húztam be a szárnyaim és kétértelmű kifejezéseket használok. Kezdtem igazán unfairnek érezni magam amiatt, hogy egy tudatlan nephilimet kergetek kétségek közé. Talán egyszerűbb lenne, ha közölném vele minek született és mennyire pocsék is a sorsa, hiszen eleve megvan bélyegezve a származása miatt, még ha a jelen pillanatban erről nem is tud.
-Jól vagy? -kérdeztem némi aggódást szimulálva, mikor zavarodottsága minden igyekezete ellenére is láthatóvá vált számomra.
-Akkor nem tévedtem.
-állapítottam meg. Nem tűnt nagykorúnak, így nem volt nehéz kitalálnom mivel is foglalkozhat. Tulajdonképpen 17 éves körülinek néztem, maximum 18-nak, de az már nagyon a csúcsok csúcsát jelentette.
-Zenész vagyok. -válaszoltam kurtán, egyáltalán nem mutatva sértettséget, vagy meglepődést amiatt, hogy nem tudta ki is vagyok. Van ilyen, mindenki nem ismerhet, kár lenne ilyen hisztikre pazarolni a drága időt.
Ideje volt elkezdeni a munkát, ezért, amikor utasított, hogy üljek le és legyek szexi, betartva az instrukciókat engedelmeskedtem és a lehető legjobban próbáltam csinálni a pózokat. Nem mintha nehezemre esett volna...
Percekkel később, ahogy a vaku villant egy másodperc erejéig láthatóvá tettem a szárnyaim, majd azonnal el is rejtettem őket. Kíváncsi voltam mit is reagál.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Kor : 30
✗Képesség : más idegeire menni, azokon taposni bakanccsal ;)
✗Fajom : nephilin
SPREAD UR WINGS : Médiaközpont Angel
Freya Blake


Being Half Blood is my destiny...

Freya Blake
Being Half Blood is my destiny...

Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Médiaközpont   Médiaközpont EmptyHétf. Okt. 07, 2013 9:12 am

Nem lep meg hogy nem sokat beszél, mivel sztár gondolom nem az a legnagyobb vágya hogy velem társalogjon, ám végig magamon érzem a tekintetét. Amiről nem tudom mit gondoljak...nyilván nem fog rám hajtani, nem tűnik olyannak aki ugyan abban a csapatban játszik, szóval ettől nem tartok, de mégis...nyugtalanító. Mintha valami érdekes bogár lennék, amit ő akar először dokumentálni. Ám nem szólok semmit, nem fogok rögtön elbarmolni mindent a bájos, csaknem tüneményes modorommal, inkább csak kiszedem a széket a helyéről, szavaira nem tudok nem felnevetni.
- Kösz...a legtöbben már leordították volna a fejem hogy én csak ne pattogjak. - jegyzem meg, hisz én itt majdnem hogy egy senki vagyok...kis elégedettséggel tölt el hogy "én nyertem" mégsem vagyok teljesen elégedett...szeretek veszekedni. Jó lehet ezt valaki iszonyat hülyeségnek tartja, de én szeretek és kész...Főleg ha utána úgy is nekem lesz igazam...bár várom azt a percet amikor emberemre akadok. - Gondolom azért unod már a sok idióta embert akik ide-oda dobálnak...mármint fotózások, gondolom interjúk, meg minden f*szom... - lesek rá hátra de ő engem figyel...komolyan ennyire érdekes lennék? Kizárt... Nem nagyon találok megfelelő posztót így megfordulva fél kezemben a szék, de tekintetem megakad a kis fekete folton a padlón. Nem...az nem folt...az...egy toll! Biztos befújta a szél, igen...tuti! Köhögve rázom meg a fejem, és indulok el a szobában oda ahol elég jónak találom a fényeket, remélem nem tűntem olyannak az előbb mint aki szellemet látott. Nem lenne jó ha még bolondnak is titulálna, bár ezek után...Inkább nem is veszek arról tudomást, hogy nincs nyitva az ablak, így a lehetőség hogy befújta a szél csekély, csaknem nulla.
- Tanulok. - válaszolom kurtán, törpeségem miatt azaz hogy alig vagyok nagyobb 155 centinél nem tudom mennyire fog idősnek nézni...Hiába a kómát még így sem szívesen hangoztatom...Rögtön jönnek az ostoba kérdések hogy milyen volt? emlékszem e valamire? stb...stb. - És te? Mármint...jó híresség vagy azt leszűrtem, de mit csinálsz? - jó ennyi erővel akár azt is mondhattam hogy remete vagyok, aki az erdő közepén él és nem néz TV-T. Hurrá Freya! Mindegy legalább a hangom nem bizonytalan...egy piros pont nekem! Eligazítom a széket, majd a nőre pillantok. - Gyere ülj le..ne a szélére ülj hanem telesen rá, a lábaid hajtsd a szék elé és alá lábujjhegyen. Dőlj kicsit előre, és csinál úgy mintha a frizurádat igazíranád...de legyen szexi. - elégszer csinált már ilyet szerintem, meg tudja oldani...nem mellesleg az alakja tökéletesen fog mutatni, a lábujjhegyes dologtól a vádlija mutatkozik meg szépen ahogy előrehajol meg a vonalai... A gépem állítgatva figyelek hogy rendezi el magát, majd a szememhez húzva fényképezni kezdek, több szögből is.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Képesség : Szirénhang
✗Fajom : Bad Angel/Hunter
SPREAD UR WINGS : Médiaközpont Bbbb_www.kepfeltoltes.hu_
Gemma Wrath


Hunting after the darkest eternity...

Gemma Wrath
Hunting after the darkest eternity...

Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Médiaközpont   Médiaközpont EmptyVas. Okt. 06, 2013 7:07 pm



Freya & Gemma


-Ahogy akarod, Te vagy a fotós...-bólintottam rá arra, hogy kezdjük itt a fotózást. Tulajdonképpen nekem teljesen mindegy volt kint, vagy bent kezdünk, úgy is meg kell csinálni a fotókat mind a két helyszínen. Richard megérdemelt annyit, hogy jó sorozatot készítsünk, ami nem mellesleg mindhármunknak érdeke. Annak ellenére, hogy mulattatott a lányban lévő kétkedés, ennek semmi jelét nem mutattam, épp csak szemem csillogása árulkodhatott valamiféle titokról. Leplezve ugyan, de kíváncsian figyeltem vonásait, a mimikáját, hátha leolvasok valamit az arcáról, ami több ezer év gyakorlattal talán nem is lesz olyan nehéz.
Tetszett a határozottság, ami fiatal kora ellenére uralja a lényét, bár olykor a túlzott magabiztosság belső bizonytalanságra utal. Amíg a kellékek között kutatott, folyamatosan az járt az agyamban, hogy fokozzam e a benne lévő gyanút, vagy oltsak el benne minden kérdést a szárnyakkal kapcsolatban...végül arra jutottam, hogy miért is fosztanám meg magam egy kis játéktól, ami talán még a kis hölgy hasznára is válhat.
-De, bizonyára ideges a végeredmény miatt. Viszont bízom benned, nem hiszem, hogy csalódást okozol. -mosolyodtam el biztatóan. A Nephilimekkel semmi bajom, ők is azon hibák levét isszák, amit a drágalátos mennybéli "barátaim" követtek el. Csak bosszantom őket azzal, hogy segítem, sőt éltetem pillanatnyi gyengeségük gyümölcseit.
Amíg Freya a textilekkel babrált, hirtelen ötlettől vezérelve kitéptem egy fekete tollat a szárnyaimból, amiket természetesen már elrejtettem előle, szóval nem láthatja őket, majd egész véletlenül a földre ejtettem, hogy amint megfordult, egyből megpillanthassa az ébenszínű tüneményt.
-Egyébként...mivel foglalkozol? -érdeklődtem némileg semleges témáról. Mivel jelentkezett Richard pályázatára gyanítottam, hogy még nem hivatásos fényképész, szóval kell lennie valaminek, ami kitölti a mindennapjait. Epekedve vártam, hogy megtudjam mi az.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Kor : 30
✗Képesség : más idegeire menni, azokon taposni bakanccsal ;)
✗Fajom : nephilin
SPREAD UR WINGS : Médiaközpont Angel
Freya Blake


Being Half Blood is my destiny...

Freya Blake
Being Half Blood is my destiny...

Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Médiaközpont   Médiaközpont EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:54 pm

Szavaira felszalad a szemöldököm, nem ismerem de mégis, teljesen zsigerből kedvem lenne odavágni valami édes, cinikus szöveget, de inkább maradok egy mosolynál. Nem tudom mégis mi az amit művel, vagy hogy csinálta azt amit...de nem fog hülyére venni, á-á, túlságosan is hamar lejöttem már a falvédőről ahhoz. Viszont mégis...az a furcsa fény ami megvillan a tekintetében egy pillanatra kétkedni enged...Összehúzom a tekintetem, és alaposan végigmérem miközben megrázza a kezem. Meglep hogy határozottan kapja el a kezem, de lehet hogy tévedek azt illetően ő csak egy sztárocska. Aztán meg ki tudja...lehet csak mocsok jól színészkedik....ami nekem sosem ment igazán...talán csak néha...ha nem kell megszólaljak, se semmit se csináljak. Az meg nem sűrűn jön össze, csak az utóbbi 3 évben, de azt hiszem akkor inkább más bögyében leszek, mintsem még egyszer a kóma.... Már az érzés, és a tudat hogy 3 teljes évet magatehetetlenül töltöttem...bizarr, és a hideg futkos a hátamon ha rágondolok.
Megrázva a fejem vetem fel végül az ötleteim, hiába sosem szerettem behatárolt dolgok alapján tenni-venni...mellesleg az amit még Richard felvázol...nos szerintem unalmas, persze divatmagazin címlapjára okés, meg tökéletes meg esztétikus...de unalmas...Főleg ahhoz a stílushoz amit épp láttatni akarnak. Némán figyelem ahogy leverekszik egymás közt, szám széle kárörvendőn megrándul ahogy a hapsi beadja a derekát és eliszkol, egy biccentéssel veszem a szavait, bár sejtem nem lettem épp szimpatikus neki...majd ha hazaérek sírok...brühü...
- Itt bent, kint ráérünk, még eléggé sok a felhő szar lenne a fotó... - indulok meg a kellékek felé amiket az egyik sarokba halmoztak, elvégre kell egy szék...vagy valami asztal, bármi ami kicsit is abban a stílusban készült amit mutatni akarunk...a nő sminkje és ruhája jó, mellesleg szép és nőies...pont ami kell. Bár a szárnyak képei akkor se mennek ki a fejemből...
- Remélem Richard kint nem rágja le mint a tíz körmét, félve elbarmolok valamit... - ejtem meg a mondatot miközben kiemelek egy széket a sok közül és a textileket, és posztókat kezdem méregetni...de nem, egyik se jó...sebaj!...
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Képesség : Szirénhang
✗Fajom : Bad Angel/Hunter
SPREAD UR WINGS : Médiaközpont Bbbb_www.kepfeltoltes.hu_
Gemma Wrath


Hunting after the darkest eternity...

Gemma Wrath
Hunting after the darkest eternity...

Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Médiaközpont   Médiaközpont EmptySzomb. Okt. 05, 2013 7:48 pm



Freya & Gemma


-Ki tudja? Szeretek szárnyalni. -mosolyodtam el sokat sejtetően. Be kell vallanom, hogy tetszett a kétkedése, hogy nem bízik abban, amit a saját szemével látott, mégis izgatja a fantáziáját mi valóság, és mi csupán káprázat. E tekintetben még nem szándékoztam megkönnyíteni a dolgát. A reakciójából azt sikerült kikövetkeztetnem, hogy még halovány sejtelme sincs arról, hogy mi is ő valójában...pedig, a korából ítélve már rá kellett volna jönnie. Talán kellene neki egy kis lökés?
Határozottan, de nem durván szorítottam meg a kezét. Szerettem éreztetni ki a főnök, ahogy azt is, hogy nem egy elkényeztetett, törékeny kis sztárocska vagyok, hanem ízig vérig nő, ízig vérig  ragadozó. Még azoknak is szerettem megmutatni, akiket nem tartottam potenciális "zsákmánynak".
-Örülök. -tettem hozzá derűsen. Bár eleinte nyűgnek gondoltam ezt a fotózást most, hogy kiderült az egyik tehetségjelölt Nephilim, ráadásul a nap nagy része eddig egészen jól alakult, kezdtem lassan, de biztosan élvezni a szívességem teljesítését.
-Persze, tegezz mindkettőnket. -mondtam Richard nevében is, aki természetesen bólogatott, ahogy a kezdést illetően is. Elég elismert fotós, ezért az ő ideje is drága, az enyémről pedig inkább ne beszéljünk, holott, ha valakinek, akkor nekem igazán semmit sem jelent a pénz. Mindketten felvont szemöldökkel pislogtunk a lányra, akinek láthatóan kinyílt a csipája.
-Ácsi...te csak fotózni jöttél, szóval azt csináld, a koncepció már megvan. -állította le Richard a lányt, de én nem haboztam közbelépni.
-Nyugi Rick, határozott és kreatív. Nekem tetszik az ötlet. -húztam félmosolyra a szám, mire Richard kérdő pillantásokat vetett rám.
-Legyen, Gemma, de nagyot bukunk, ha nem jön össze. -figyelmeztetett, mire csak legyintettem. Ugyan már, a legrosszabb, ami történhet, hogy a Mode-nak nem tetszenek a fiatal lány ötletei, de akkor majd Richard kattint néhány képet az eredeti díszletben a tervezett beállításokkal, és ennyi, ha pedig nagyon szorul a hurok, akkor csak néhány szólam és mindenki azt teszi, amit csak akarok.
-Hol akarod kezdeni? Bent, vagy kint? -fordultam a lány felé.
-Richard, szerintem te meg is várhatsz itt minket. Ha jól emlékszem a gépén kívül nem használhat mást a fotózáshoz, a meglévő fényekkel kell dolgoznia. Az nélküled is megy, úgy is sok a dolgod és csak a végeredmény számít. -magyaráztam a férfinek, mire gondolkozott néhány másodpercet és bólintott.
-Rendben, sok sikert! -nézett Freya-ra, majd távozott.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Kor : 30
✗Képesség : más idegeire menni, azokon taposni bakanccsal ;)
✗Fajom : nephilin
SPREAD UR WINGS : Médiaközpont Angel
Freya Blake


Being Half Blood is my destiny...

Freya Blake
Being Half Blood is my destiny...

Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Médiaközpont   Médiaközpont EmptySzomb. Okt. 05, 2013 6:30 pm

Remek belépő de tényleg! Máris a flúgos idióta látszatát keltem...pazar! Próbálok nem a dologra rágörcsölni...nem, biztos nem láthattam azt amit! Ilyen egyszerűen nincs! Túlságosan is kihat rám az hogy nem aludtam, biztos valamit odaképzeltem. De még mindig utálom a tollakat...fogalmam sincs miért, régen nem féltem tőlük...Sőt nem is félek csak egyszerűen...túlságosan is vonzódom hozzájuk, még egy átkozott galambot is órákig képes vagyok bámulni. Mint valami gyogyós...beteg...és meg is riaszt. Talán emiatt is próbálom kerülni a madarakat, kezd egyfajta tagadós fóbiám kialakulni. De ennek a nőnek határozottan nem nőtt egy hattyú sem a hátára, szóval minek is parázok én?!
- Egy fekete hattyút...még jó hogy nincs hosszú nyakad, és csőröd...megijednék... - válaszolom könnyedén, talán egy kis gunyoros mosollyal is, de hát ez van...a cinizmusom az egyetlen dolog ami sosem hagy el. Kezet rázom vele, kézfogásom nem gyenge, inkább határozott, és erős, nem szeretem az olyan nőket akik csak leheletnyit fogják meg az ember kezét, és épp hogy rándítanak egyet rajta...Mindent megmutat a jellemükről...
- Jó tudni...én Freya Blake vagyok. - mutatkozom be tejesen már én is, nem éppen vágom ki ő...hiába a kóma azért még is csak kóma...és azalatt a pár hét alatt nem épp a felkapott médiasztráocskákról értekeztem, és világosodtam fel...inkább az iskolában lévő anyagot próbáltam behozni, na meg túlélni a napokat otthon, és a rémálmokat este...
- Szuper...akkor neki is kezdhetnénk nem? Mert ugye tegezhetlek? - kezdek bele, felélénkülve kissé kiszakadva a monoton állapotomból, hiába nem fogom adni itt a kis elveszett madárkát...főleg a beégésem után kéne jobban teljesítenem. Nem szeretek irányítani...pontosabban de, főleg most hogy nekem is kell, mivel csak nem ő fogja nekem megszabni hogy hogy álljon be! - Viszont akkor más díszlet kéne...valami színes posztó a falra...vagy ha később azt oda lehet szerkeszteni az is jó... És...hmm...kéne egy szék...meg ha lehet akkor az utcára is kimennék, a sarkon láttam egy jó kis oldsmobilt...a tulaj biztos nem verné ki a balhét, ha le lenne fényképezve...- - nézek rájuk, mit szólnak hozzá....
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Képesség : Szirénhang
✗Fajom : Bad Angel/Hunter
SPREAD UR WINGS : Médiaközpont Bbbb_www.kepfeltoltes.hu_
Gemma Wrath


Hunting after the darkest eternity...

Gemma Wrath
Hunting after the darkest eternity...

Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Médiaközpont   Médiaközpont EmptySzomb. Okt. 05, 2013 5:56 pm



Freya & Gemma


Hajajjj...kötelességek, kötelességek, kötelességek...persze, nem panaszkodhatom, hiszen a hírnévnek ára van, még akkor is, ha az illető csillag egy angyal. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egy cseppet sem élvezem ezt az egészet, de elég fárasztó tud lenni a sok interjú, fotózás, koncert és egyéb szereplés, ha Isten lánya mindeközben egy csapat angyalvadásznak is megakar felelni.
Richard rendes fickó, tartoztam neki annyival, hogy megtegyem neki ezt a szívességet. Fiatal fotósokat keres, akiket szívesen támogatna, ha tehetségesnek bizonyulnának. Hírességet akart modellnek, hogy a jelentkezők valóban belekóstolhassanak a szakmába, és tesztelhesse mennyire  bírják a kiképzést.
Szerettem a rockabilly-t, így mikor megtudtam Richardtól, hogy ez lesz a fotósorozat témája, amit egyébként egy híres divatmagazin számára készítünk (feltéve, ha elég jók lesznek a képek), egyből belementem a dologba. A fodrász megcsinálta a hajam, a sminkes a sminkem, majd a stylist szinte percek alatt felöltöztetett.
Az emberek elpárologtak, mikor egy kis időt kértem egyedül a műteremben. Mikor errefelé jöttem megsérült a szárnyam, meg kellett néznem, hogy meggyógyult e már. Persze a színpadon, és sokszor egyéb szerepléskor is a szárnyaimmal jelentem meg, de az emberek illúziónak, kelléknek hitték. Sosem akartam kimondottan leleplezni a fajtánk, de ez bizonyult a legjobb módszernek a fentiek levadászására. Az emberek nem tudták meg, hogy valódi angyal vagyok, a "jók" viszont berezeltek a lebukás lehetőségétől, ezért kétségbeesetten próbáltak megállítani, ami a vadászoknak hála a halálukkal végződött. Szegények...mondhatnám, hogy sajnálom őket, de csúnya hazugság lenne.
Felfedtem hatalmas, fekete szárnyaim, majd a teremben lévő tükör elé álltam, hogy megbizonyosodhassak a sérülés gyógyulásáról. Éreztem, hogy közeledik valaki, valaki, aki közülünk való, legalábbis félig. Halovány mosoly futott végig az arcomon. Rezzenéstelenül vártam, hogy az illető megérkezzen, és benyisson. Nem húztam be azonnal a szárnyaim, csupán egy másodperccel a lány belépése után rejtettem el őket, ezzel kétségek közt hagyva szegénykét.
Egy perccel később már Richard is megérkezett, hallva a sikoltást néhány pillanattal előbb jött, mint tervezte.
-Mintha mit láttál volna? -fordultam a lány felé kíváncsian, bujkáló mosollyal, majd felé nyújtottam a kezem.
-Gemma Wrath. -mutatkoztam be illően, bár nem volt nehéz kitalálni ki vagyok, hiszen rengeteg címlapról mosolygok az emberekre.
-Szóval, Freya! Richard gondolom nem sokat mondott el neked a mai napról. Szeret titokzatoskodni....-méltatlankodtam, majd Richard a fejéhez kapva nyújtott kezet a lánynak, hogy bemutatkozzon neki.
-Tehát...a Mode magazin rockabilly-t akar és, ha elég jók lesznek a képeid, akkor meg is kapja. -mosolyodtam el biztatóan. Még sosem öltem Nephilimet, és őszintén szólva nem is tervezem. Ilyen téren a fentiekre bukom, a Nephilimeket csak sajnálom, amiért mindezt át kell élniük. -...továbbá, ha Richard alkalmasnak talál, akkor segít munkákat szerezni neked.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Kor : 30
✗Képesség : más idegeire menni, azokon taposni bakanccsal ;)
✗Fajom : nephilin
SPREAD UR WINGS : Médiaközpont Angel
Freya Blake


Being Half Blood is my destiny...

Freya Blake
Being Half Blood is my destiny...

Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Médiaközpont   Médiaközpont EmptyPént. Okt. 04, 2013 3:15 pm

Gemma Wrath

A fényképezőmön állítgattam a lehetőségeket, ahogy lépkedtem felfelé a lépcsőn, nem volt sok ez az emelet, annak ellenére hogy csak nem rég ébredtem a kómából, jó pár hete, eléggé fitt vagyok...Nem tudom miért...ahogy azt sem miért aludtam ma megint piszkosul rosszul... Ennek ellenére nem vagyok fáradt, csak elcsigázott, persze ez is csak addig marad így amíg ki nem ver valaki onnan. Utálom ezt az időszakot, a balesetem előttre emlékeztet. Ami vicces, mert a balesetre nem emlékszem, lehet az alkohol miatt, lehet a sokk miatt ami amolyan részleges amnéziát okozott a dokik szerint...minden esetre nem akarok újra abba az állapotba csúszni...de kezdek.
Tekintetem felemelve sétálok már a folyosón, egy hirdetésre jöttem, ahol megmutathatom hogy mennyire tudok is én fotózni...Jelentkeztem, és tegnap kiküldték hogy én vagyok az egyik "szerencsés nyertes" és fotózhatok valakit, ami lehet majd megjelenik valahol...Ködösítés..azaz egy nagy sz*r...és még nagyobb lósz*r sem lesz belőle, de miért is ne? Meg tudom én mutatni, hogy jó vagyok! Ahogy a megfelelő ajtóhoz érek koppantok az ajtón, ami nálam bőven felér az illemmel kopogás címén, és nyitok is be, mire felsikítok, tollak! Egy angyal...mi a franc?! Döbbenten pislogok, de egy szemlehunyás, és volt nincs...csak egy nő áll előttem a falfehér, posztókkal, és egyéb szövetdarabokkal, fényképészeti kellékekkel megrakott szobában. Még egyszer kértem én...mi a franc?!
- Mi történt sikítást hallottam... - ront be, azaz majdnem hogy lök fel egy férfi, amire ujjaim az orrnyergemre szorítva lépek arrébb. - Te vagy őőő...Freya? - vesz észre végre engem, miután pár szót váltott a bent lévő nővel, mire az orrnyergemet összecsippentve az ujjaimmal felsóhajtok, és lehunyom a szemem, majd kinyitva felnézek rájuk, és próbálok nem zakkantan mosolyogni.
- Igen...bocsánat...nem aludtam valami jól...és..mintha láttam volna...áh hagyjuk! Örülök hogy itt lehetek... - adom a kamu szöveget egy bájmosollyal, de tekintetem nem mosolyog. Fáradt vagyok hogy oda is odavarázsoljam....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Médiaközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Médiaközpont   Médiaközpont Empty

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
 

Médiaközpont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heaven :: varoskozpont-