KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FEL
LE


Megosztás
 

 Empire State Building

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyHétf. Dec. 16, 2013 8:34 pm


Lilian





Nem tudom pontosan , hogy meddig terjednek a határaim. Nem tudom meddig mehetek el és, hogy egyáltalán szabad-e itt lennem. Erina szerint természetesen mennydörgés lenne a válasz erre az egész jelenetre , de nem vagyok benne biztos, hogy feltétlen őt kell követni az Úr helyett, aki életet adott ennek a Földnek. Nem hiszem, hogy főben járó bűnnek számítana, hogy boldoggá teszek egy lányt , aki elveszett a világban és talán vele együtt én is rátalálok valami boldágságfélére, amit egyszer elveszítettem.
Figyeltem ahogy táncol, igyekeztem kísérni őt, hogy legalább láb latt ne legyek, ha már hasznosat nem tudok hozzátenni ehhez az egész mutatványhoz.
Hozzáértem. Finoman fogtam pár centivel a csípője fölött. Nem túl lent, nem túl fent. Minden mozdulat vétek lehet és akkor őt soha többé nem láthatom.
Féltem és közben boldoggá tett a helyzet. Ez volna a bűnbeesés? Lehetetlen.
Valami kicsúszott a számon, aminek nem kellett volna és egy pillanatnyi hatásszünet után hála a magasságosnak úgy folytatódtak a dolgok, mintha meg se nyikkantam volna. Amikor arcon csókolt még jobban eluralkodott rajtam a zavar és kezdtem kicsit kétségbeesni, amikor felajánlotta, hogy igyunk valamit. Meg van a kiskapu. Bólintottam. Hagytam, hogy megfogja a kezemet nem akartam ellenkezni. Egyszerűen követtem őt, amerre menni akart, mint egy kölyök kutya.
-Pár nap múlva én is elviszlek valahova..-mondtam neki amikor elértük a pultot. Megelepésnek szánom. Egy olyan hely, ami minden hozzánk hasonlót megnyugtat és valamiféle biztonságot nyújt.
-De meglepetés.-teszem még hozzá gyorsan.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyVas. Nov. 17, 2013 1:35 pm



Marcus & Lily


Valóban örömmel töltött el, hogy elismerte végre az igazam és azt, hogy nem is olyan szörnyű szórakozni velem. Őszintén, még mindig nem volt teljesen világos a számomra, hogy miért van velem, miért akar gondoskodni rólam és vigyázni rám, de úgy döntöttem erre majd később derítem ki a választ. Nem voltak nagy elvárásaim az éjszakával kapcsolatban, táncolni akartam és élvezni Marcus társaságát. Oké, elismerem elég rosszul indult a megismerkedésünk, de nem vagyok ostoba, belátom, ha rosszul ítélek meg valakit, és ebben az esetben ez nyilvánvalóan így volt. Hajlamos vagyok makacskodni, de elismerem ha tévedek és mindenkinek adok esélyt. A férfi esetében ez az esély egyre inkább úgy tűnt, hogy jó döntés volt. Könnyedén mozogtam a szenvedélyes ritmusra, el is felejtve, hogy egy mennybéli angyal a partnerem. Elvesztettem a fejem, nem figyeltem arra, hogy megtartsam a számára még rendben lévő távolságot, hozzá simultam, ringattam a csípőm, mintha egy egyszerű halandó férfival táncolnék. Egyáltalán nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, sőt...feltett szándékom volt megmutatni neki, hogy mennyire is jó embernek lenni, noha én is csak félig birtoklom ezt a kiváltságot. Mindennek ellenére nem ment, hogy betartsam azokat az íratlan szabályokat, amik benne voltak a fejemben az angyalokkal való érintkezéssel kapcsolatban. Sajnáltam, hogy Marcus angyal, ugyanis egyre nyilvánvalóbbá vált számomra, hogy vonzódom hozzá, hiszen...csak Rá kell nézni.
Egy pillanatra megtorpantam a kijelentését hallva, de szinte azonnal folytattam is a táncot.
-Köszönöm. -mosolyodtam el egy puszit nyomva az arcára. Nem állítom, hogy még senki nem mondott nekem ilyet, de most különösen jól esett.
-Iszunk még valamit? -mentettem meg a további tánctól, mert bár én élveztem, nem akartam kínozni és különben is...ha már itt van és nem hajlandó tágítani akkor...megismerném.
Egyik kezem az övébe csúsztattam és apró húzást kifejtve jeleztem, hogy induljunk a pulthoz kérni  valamit.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyVas. Nov. 03, 2013 4:50 pm


Lilian





Nehéz lett volna kikapcsolni az angyal Marcus-t hiszen az azt is jelentette volna, hogy nem érdekel , ha pofára esik. Ember pedig sosem leszek, így mindig feszengeni fogok , hogy még csak le se horzsolja a könyökét.
-Jó elismerem igazad volt..-mentem végül bele. Éreznie kell, hogy én azért vagyok itt , hogy neki jó legyen és nem azért, hogy a halálba gondoskodjam és mindentől meg akarjam óvni a lelkét. Az emberektől nem ezt várják el, hanem azt, hogy ha el is buknak, akkor felálljanak és jóvá tegyék és hiába vannak hófehér tollai Lily-nek attól még Ő az emberek közé tartozik és rá az Ő szabályaik vonatkoznak. Aszerint lesz elítélve.
Igazából valahogyan számíthattam volna rá, hogy elöbb utóbb úgyis táncra kerül a sor, így csak imádkozni tudtam, hogy inkább utóbb legyen, amikor már esetleg lebeszélhető róla, de természetesen erről szó sem lehetett hiszen alighogy leültünk Lily már pattant is fel. Ez ugyan megmosolyogtatott, hiszen hihetetlenül imádnivalóan festett, de görcsbe is rándult a gyomrom, hiszen lövésem sem volt róla, hogy most ebben a helyzetben mi a francot kellene tennem és hogyan anélkül, hogy hatalmas bukás lenne mindkettőnk számára.
Még az 1900-as évek elején sokat jártam bárokba és figyeltem az embereket , de az egészen más volt ehhez képest.
Nehéz lett volna a zenére koncentrálni és azt érezni, miközben a csípője kezeim között ringott és pofátlanul közel siklott hozzám. Nem azzal volt a baj amit csinált, hanem amit kiváltott belőlem a puszta érintése és közelsége.
Ez helytelen volt mégsem tudtam ellenkezni.
Mozogni kezdett én pedig igyekeztem lekövetni, és hagyni hogy kiélhesse magát anélkül, hogy akadályoznám.
-Eszméletlenül gyönyörű vagy..-csúszott ki a számon gondolkodás nélkül , úgy hogy még én is megijedtem attól , amit mondtam.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyKedd Okt. 29, 2013 3:00 pm



Marcus & Lily


Tulajdonképpen egész jó volt úgy bulizni, hogy tudtam, Marcus fedez, ha pofára készülnék esni, vagy gond lenne. Nem, nem azért, mert így van, aki vigyáz rám, hanem azért, mert ez a valaki Marcus. Egész elviselhető a társasága és be kell vallanom,ha nem tudnám, hogy angyal, nehezemre esne neki ellenállni. Könnyed italt kértem, egészen minimális alkoholtartalommal. Úgy döntöttem, mivel nem szól bele a dolgaimba az a legkevesebb, hogy tiszteletben tartom a szabályait. Örömmel vettem tudomásul, hogy valamennyire ízlik neki a koktél, vagy ha mégsem, akkor ezt kedvesen és nagyon jól leplezi.
-Mondtam én. -forgattam meg a szemeim és vigyorogtam rá diadalittasan. Tudom én, hogy mi a jó, nem is értem Marcus eddig miért kételkedett ebben.
Pár perce ültünk csupán, de nem bírtam tovább, elegendő volt ennyi idő is ahhoz, hogy a zene elragadjon és ne bírjam tovább tánc nélkül.
Imádok táncolni, szenvedélyesen, fáradhatatlanul. Nem akartam megválni Marcustól, ezért megfosztva mindenféle tiltakozási lehetőségtől felpattantam és már húztam is magam után. Még mindig be voltam csiccsentve, de közel sem volt olyan bizonytalan a mozgásom, mint az Empire State Building tetején. Lágyan elmosolyodtam látva bizonytalanságát.
-Nyugi, csak...érezd a zenét, itt. -suttogtam a fülébe, és megérintettem a mellkasát a szívére célozva. Kezeit a derekamra csúsztattam és egész közel siklottam hozzá, hogy aztán a zene ütemére mozogni kezdhessek. Teljesen átszellemülve, élvezettel táncoltam és csak reméltem, hogy Marcusnak is sikerül felszabadulni, szórakozni, egyszerűen, emberként bulizni. Azt akartam, hogy jól érezze magát az én világomban. Ez nagy hülyeség lenne?



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyHétf. Okt. 28, 2013 8:09 pm


Lilian





Igazából mindig tudtam, hogy ilyen helyekre jár és , hogy be is engedik őt, de azért mégiscsak más volt ezt mellőle végignézni , mint az égből. Halk sóhaj tört ki belőlem , amikor csak úgy besétálhatott.
Amint beléptünk kellemesen csalódtam, hogy egy normálisabb helyre hozott, figyelembe vette, hogy nem ronthat meg.
Rábólintottam. Nem akartam alkoholt inni, üdítőre pedig nem nagyon volt szükségem , így maradt a semmi. Hagytam, hogy azt rendeljen, amit akar, nem akartam megszabni minden lépését és én azért vagyok, hogy vigyázzak rá, nem pedig hogy elzárjam a világtól.
Nyugalomra intettem azt a pár lányt , akiken gyakorlatilag átgyalogolt és nekem nem is voltak képesek ellenkezni. Lily mellé léptem.
Végig olyan voltam, mint egy árnyék. Nem szóltam bele a történésekbe, csak óvtam minden lépését. Nem hagytam felborulni meg ilyenek. Követtem a boxhoz és leültem vele szembe. Adott nekem egy esélyt , így tőlem is kap egyet. Beleegyezően beleittam az italába. Nem volt annyira vészes, mint amennyire gondoltam, de nem fogok minden áldott este ide járni. Megeresztettem Lily felé egy mosolyt.
-Tudod mit... egész jó..-mondtam mosolyogva, hogy kicsit megnyugodjon. Alig telt el pár perc és már fel is pattant, hogy ő táncolni akar. Kicsit kikerekedtek a szemeim.
Őszintén? Talán soha életemben nem táncoltam, de megijedtem, hogy hanyatt vágódik, így engedtem az erőszakolásának és felkeltem a kényelmes helyünkről és hagytam , hogy maga után rángasson.
Elég szerencsétlenül éreztem magamat és nem igazán tudtam hogyan kellene mozognom, így kissé kétségbeesetten pillantottam Lily-re amit nem így terveztem, de végül így sikerült.
-Én... én nem tudok...-néztem rá kicsit pánikolva.
Életemben talán először nem tudtam, hogy mit kell tennem. Tudom, hogy Lily fantasztikusan táncol, de én? Valószínüleg úgy fogok kinézni mellette mint Pinokkió bármit is tegyek.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyCsüt. Okt. 17, 2013 7:38 pm



Marcus & Lily


Gyorsan bejutottunk, ami nem volt túl meglepő, tekintve, hogy az estéim nagy részét töltöm hajnalig táncolva ebben a klubban. Johnny-val elég jóban lettem, annak ellenére, hogy kidobófiú, nem egy üresfejű izomtömeg, hanem egy művelt és kedves férfi, ami őszintén szólva meglepett, de kellemes csalódást okozott.
Leplezetlenül figyeltem Marcus arcát, hogy kiderítsem mi is jár a fejében. Reméltem, hogy nem utálja a helyet, mert igazán igyekeztem olyan helyet keresni, ahol talán még Ő is jól érezheti magát. Reméltem, hogy kicsit kizökkenthetem a merev hétköznapokból, mert bár szörnyen idegesítő a papolása egészen jó fej, nem mellesleg elképesztően dögös, szóval...megérdemli, hogy kicsit lazíthasson.
-Semmit? -néztem rá gyanakvóan, majd vállat vontam és a pulthoz léptem arrébb taszigálva pár csajt.
-Bocsi. -vigyorogtam rájuk még mindig kissé illuminált állapotban, bár tény, hogy Marcus megjelenése óta sokat józanodtam, hála a friss levegőnek és a repülésnek.
-Egy lime-koktélt kérek. -szóltam a mixernek, és néhány perccel később már egy gyönyörűen elkészített koktéllal álltam Marcus előtt egy kényelmesnek tűnő, kanapéval megspékelt üres box felé.
Leültem, majd a férfi felé nyújtottam az italom.
-Csak kóstold meg...nem fogsz alkoholt érezni, csak egy nagyon kevés vodka van benne. Egy kortyért nem büntethetnek meg...-vontam vállat és kíváncsian néztem mit is fog reagálni.
-Tudod mit? Táncoljunk! -pattantam fel miután kb 2 percet sikerült egy helyben ülnünk. Megfogtam a kezét és próbáltam felhúzni, de reméltem, hogy segít és nem várja meg, amíg hátravágódom.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyPént. Okt. 11, 2013 9:31 pm


Lilian





-Nézőpont kérdése...-hagytám rá a dolgot. Én nem tudtam őt lebeszélni a szórakozásról, bár őszintén nem is nagyon akartam és végülis ő is belement abba. Hogy megpróbálkozzunk egymással, aminek csak nem lesz katasztrófa a végkimenetele.
Őszintén? Kissé aggódtam miközben repült a házak fölött, így sosem maradtam le tőle 1,5 méternél jobban, mert így még biztosan tudtam kontrolálni a helyzetet, mindenféle baleset nélkül.
Készségesen zártam karjaimba , amikor ismét meggyűlt a baja a két lábával és hagytam kicsússzanni ölelésemből, amikor meg akart indulni befelé. Előre engedtem. Gondolom rólam senki sem feltételezné, hogy kiskorú vagyok, de az eléggé zavart, hogy szemrebbenés nélkül engedik be Lily-t. Biccentettem a kidobónak , miközben követtem a lányt.
Nem volt annyira vészes hely , mint amire számítottam. Láttam már egyszer-kétszer itt Lily-t szeretett ide járni. Jó kedvre derített, hogy figyelembe vett engem is a helyválasztáskor és nem egy utolsó romkocsmába zuhantunk be.
Aztán eljött , azt hiszem az egyik legkínosabb kérdése az éjszakának. Mit is iszom? Nem tudom , valószínüleg semmit, hiszen vele ellentétben én nem hódolhatok az alkohol mámorának, bár elvileg , amit Erin nem tud az nem fáj nekem, bár nem szívesen kockáztatok.
-Egyenlőre semmit...-ez volt a legdiplomatikusabb válasz, amivel szolgálni tudtam a számára. Benne van a lehetőség, hiszen nem zárkóztam el, de egyenlőre nem vágyom arra, hogy kútba dobjak mindent, ami angyallá tesz.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyPént. Okt. 11, 2013 9:20 pm



Marcus & Lily


-A szórakozás nem időpazarlás, az, hogy megtérítenél az. -kacsintottam Rá, majd megvontam a vállam. Feltett szándékom volt, hogy bebizonyítsam számára, a földi élet sokkal jobb, mint ahogy azt fentről látják, hiszen...a királyok bár sejtik milyen vidám is tud lenni a nép élete, nem formálhatnak róla véleményt igazán, amíg meg nem tapasztalják. Reméltem ez esetben Marcus pozitív tapasztalatokkal lesz gazdagabb.
A repülés még mindig nem volt a legegyszerűbb feladat, néha meg-meginogtam és túl élesen vettem be néhány kanyart, de megnyugtatott a tudat, hogy Marcus a közelemben van, így lesz, aki elkap, ha zuhannék, feltéve persze, ha nem futamodott meg és szállt vissza az ő komfortos mennyországába.
Percekig gondolkodtam azon, hogy melyik is lenne a jobb hely, az, amit eredetileg kigondoltam, vagy inkább valóban hódoljak táncolási szenvedélyemnek és olyan helyre vigyem, ahol nem botránkozik meg és talán képes lesz élvezni is a dolgot. Tettem egy hirtelen kanyart és úgy döntöttem a sötét 2M klub helyett, ami M. Mansonról kapta a nevét (az egyik kedvenc helyem) inkább a város egyik legjobb latin hip hop klubjába viszem el. Percekkel később leszálltam a sikátorban, de kénytelen voltam megkapaszkodni Marcusban, ugyanis az egyensúlyérzékem még nem volt az igazi. Behúztam a szárnyaim, majd halovány mosoly futott végig arcomon, ahogy eltűrte egy tincsem.
-Akkor kövess, Angyalka...-vigyorogtam Rá, és mellette elsétálva egyenesen a hely bejárata felé indultam, ahol bár kígyózott a sor, én rögtön előre sétáltam.
-Szia Johnny! Bemehetünk? -pislogtam rá angyalian, mire Marcusra nézett, aztán rám.
-Naná, szórakozz jól kislány. -kacsintott rám és átengedett mindkettőnket. Oké, nem vagyok nagykorú, de a fotózás mellett a tánc a szenvedélyem, ezért el kellett érnem, hogy ilyen helyeken is táncolhassak. A klub belülről vörös és mahagóni színekben pompázott, kanapék, boxok, és egy jó hosszú bárpult tette lehetővé azt, hogy az emberek kényelembe helyezhessék magukat, a hatalmas tánctér pedig biztosította, hogy a valódi funkció is érvényesüljön.
A zene egész lágy volt. Végül arra jutottam, hogy jó ötlet volt idehozni Marcust és nem a másik helyre. Itt még Ő is szórakozhat egy kicsit.
-Mit iszol? -kérdeztem a pult felé sétálva. Próbáltam leolvasni az arcáról, hogy mit is gondol a helyről, de őszintén szólva nem jártam túl nagy sikerrel.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:57 pm


Lilian





-17 évesen mintha olyan régi lennél....-mondtam nevetve. Életének legkritikusabb éveit tapossa és azt meri mondani magára meg az életére hogy régi. Elég érdekes a mai fiatalok felfogása , mit ne mondjak.
Kiváncsian figyeltem , ahogyan beleüt a vállamba majd furcsálva pislogtam rá. A földiek néha annyira....... emberek, hogy az elképesztő. Ő is tudja, hogy nem az idomai miatt figyeltem őt minden áldott reggel, hanem mert érdekelt, hogy jól van-e vagy még mindig ugyanazt a nyomorult mókuskereket tapossa , mint eddig.
Persze nem tagadom nagyon.. khm... csinos lány de nem tekinthetek rá úgy , mint potenciális párra, hiszen nem akarom bajba kavarni.
-Nem tilos... csak nem fecsérelhetjük ilyenekre az időnket..-mondtam megvonva a vállamat. Nem nagyon érdekelt soha ez a lazítás dolog. Dolgoznunk kellett, minden napra volt valami , ami kitöltötte az időnket.
Ráhagytam végül a dolgot. Nem fogok vele mindenen összeveszni. Azt hiszem az elég unalmas lenne mindkettőnk számára. Adott nekem egy esélyt, hát én is adok neki.
-Örülök..-mondtam nevetve. Egy téma kipipálva, amin ma már nem kell összevesznem vele, nagy megkönnyebbülés. A többesszám nem volt túlságosan bíztató, mégis készségesen követtem árnyékként, hiszen Ő tudta, hogy pontosan hova akar menni.
Amint ereszkedni kezdett felvettem a tempóját és egy sikárotban kötöttünk ki. Megvártam , amíg leszáll majd közvetlenül elé ereszkedtem. Amint talpaim megtartottak a szárnyam eltünt. Kisimítottam Lily arcából néhány tincset majd elálltam az útjából.
-Lepj meg..-mondtam nevetve miközben előre engedtem.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:43 pm



Marcus & Lily


-Egy régi, rozoga játékkal sem feltétlenül vagy elégedett, de a tiéd, ezért ragaszkodsz hozzá. -vontam meg a vállam. Ez persze nem jelentette, hogy ne akarnék változtatni, hogy ne akarnék szabadon élni, de ez tipikus eset...én szidhatom és utálhatom az életem, de mástól nem tűröm.
-Természetesen? Komolyan? -kérdeztem összeráncolt szemöldökkel, majd megütöttem a vállát, amolyan "hékás, vigyázz, mit mondasz" típusúan. Persze sejtettem, hogy Ő hogyan értette, de egy földi halandó számára mégiscsak mást jelent.
-Hjajj...nehogy az mondd, hogy az angyaloknak tilos minden, ami jó? A lazítás nem bűn. Képzeld el! Jó világ lenne az, amelyikben tiltanák? Aligha, szóóóvaaalll...-vigyorogtam rá. -...csak engedd el magad. Tudod...-néztem rá elgondolkodóan, de aztán úgy éreztem egyszerűbb lesz, ha kifejtem. -...hagyd egy kicsit, hogy ez irányítson...-mutattam a szívére, majd a fejére. -...ne ez. -fejeztem be a mondatot. Persze nem vártam tőle, hogy féktelen bulizásba kezd vagy bármi, ami hasonlatos lenne hozzá, de ha azt akarja, hogy elviseljem sürgősen rá kell jönnie, hogy még az Istene sem akarhatja azt, hogy minden cselekedetét az esze és ne a szíve irányítsa, hiszen az angyaloknak is adott szívet, talán nem véletlenül.
-Ezen most nem fogunk összeveszni. -vontam meg a vállam. Nem akartam tovább a Selketes témán lovagolni. Másképp gondoljuk és nyilvánvaló, hogy ennyire eltérő vélemények ütköztetése nem fog kompromisszumot eredményezni, így kár is fecsérelni rá az időt, főleg akkor, ha van sokkal jobb program is kilátásban.
Nem akartam, hogy ne legyen egy kicsit sem angyal, pusztán annyit, hogy kicsit bújjon ki a szerepből és azt mutassa meg, milyen Marcus, az angyal és ne azt, hogy milyen az angyali Marcus. Lehet, hogy csak árnyalatnyi a különbség, nekem mégis iszonyatosan sokat jelent.
-RophatJUK! -vigyorogtam Rá kiemelve a többesszámot, majd se szó, se beszéd levetettem magam az épület tetejéről, hogy most már kellően kipihent és mérsékelten józan szárnyaim segítségével elrepülhessek egy, a szórakozóhely közelében lévő sikátorig, hogy Marcus óhaját teljesítve angyalleleplezés nélkül, mégis gyorsan érhessünk a kívánt helyre.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:24 pm


Lilian





-Ahhoz képest , hogy a tiéd nem tűnsz túlságosn elégedettnek vele..-vontam meg a vállamat. Nem értettem, hogy ezen mit erölködik ennyit. Nem boldog úgy , ahogy most él és most mégis hősiesen igyekszik védeni ezt az egészet.
-Természetesen.-mondtam mintha ez olyan nagyon magától értetődő lenne, mondjuk nekem az is volt. Angyal vagyok könyörgöm... semmi olyat nem néztem meg ami szabályokba ütközik.
Furcsálva pislogtam rá majd megráztam a fejemet.
-Szerinted mi szoktunk lazítani? Csak úgy leülünk az égi fotelunkba, hogy meccset nézzünk vagy valami?-pislogtam rá kiváncsian. Ezt szerintem még Ő sem gondolhatta komolyan.
-Nem.. Selket nem az ördög... csak egy pszichopata bukott.-vontam meg a vállamat. Neki semmi köze nem volt az ördöghöz ha már itt tartunk. Hasonló a bűne, mint Lucifernek, de nagyon messze jár tőle.
Az arcát figyeltem. Igazából nem értettem hogy pontosan mit szeretne tőlem. Nem értettem, hogy mit jelent az , hogy ne legyek angyal. A két dolog nekem egybe tartozik. Marcus vagy... az angyal...
-Rendben.-bólintottam rá végül bár nem értettem, hogy mit vár majd tőlem. Az leszek aki vagyok....mint mindig.
-Pontosan merre i van az a fantasztikus hely, ahol rophatod pirkadatig?-kérdeztem kiváncsian. Nem szándékozom valami legalja helyre bemenni, hiszen az nekünk nincs is annyira engedélyezve, maximum akkor ha a védencünknek oda vezet az útja Lily viszont nem a védencem...
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyHétf. Okt. 07, 2013 8:21 pm



Marcus & Lily


-Oké. -mosolyodtam el némileg erőltetetten. Azért az túlzás, hogy örülök a szekírozásának, de be kell vallanom, hogy valamiért mégis tetszik, hogy itt van és ennek semmi köze ahhoz, hogy angyal, vagy hogy segíteni akar.
-A saját utam járom, ami talán tele van hibákkal, de legalább az enyém. -vontam meg a vállam. Tény, hogy a makacsságom megnehezíti a mindennapjaim, de az is nyilvánvaló, hogy nem mindennek én vagyok az oka. Túl sok körülöttem az olyan tényező, amit nem manipulálhatok, mégis különös befolyással van az életemre.
-Hééé...te kukkoltál? -szűkítettem össze a szemeimet, de aztán hagytam, hogy mosoly terüljön szét az arcomon, amiből érezhette, hogy csak viccelek, bár...végül is tényleg figyelt.
Felvont szemöldökét látva kissé elbizonytalanodtam. Oké, az angyalok nem valami rugalmas, szórakozni vágyó lények, de ez azért túlzás. Csak vannak a Mennyben angyalbulik, különben mi a francért akarnának annyira ott lenni az angyalok, és miért akarnának ilyen erősen odakerülni az emberek?
-Lazítás. Ismered a szót? -ráncoltam össze a homlokom. Nem voltam biztos abban, hogy tisztában van azzal, mit is takar a lazítás, vagy szórakozás fogalma, nem tűnt valami nagy partybetyárnak.
-Tudok vigyázni magamra, a szárnyaimat pedig eddig sem látták meg. -kértem ki magamnak durcásan, de az ajánlata végét hallva felcsillant a szemem.
-Vigyázz, mit ajánlasz...tudod, az ördöggel cimborálok. -vigyorodtam el játékosan, majd még mindig látva szörnyű merevségét sóhajtottam.
-Mi lenne, ha legalább ma este, kicsit kevésbé lennél angyal, és sokkal inkább Marcus? -léptem közelebb hozzá. Ha már kvázi rám akaszkodott, akkor Őt akarom megismerni, nem Isten hű követőjét, a segítőkész angyalt, egyszerűen csak Őt, Marcust...



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyHétf. Okt. 07, 2013 7:59 pm


Lilian





-Nem teljesen mindegy? Örülj nekem és kész.-mondtam nevetve és megvontam a a vállamat. Nem tudom miért kell ezen ennyire fennakadni, nem a nevelőtisztje akarok lenni, hanem valaki, aki esetleg el tudja kapni a keét ha megcsúszik a lejtőn és mégsem akar bezuhanni a feneketlen kénköves pokol legmélyebb mocsaraiba.
-Nem haragszom. Nem akartalak sokkolni és nem akarok a nyakadon lenni. Csak felfigyeltem rád és 1 éve minden reggel figyelem ahogyan felkelsz és minden erőddel igyekszel tönkretenni az életedet. Benned több van.-mondtam egyszerűen. Esélyt szeretnék neki adni arra, hogy valami jó történjen vele még ebben a világban és ha a bíróság elé áll, akkor átléphesse majd a Mennyek kapuját.... már ha erre vágyik majd.
Végülis rábólintott a kis egyezményünkre, de a mosolyából ítélve, úgysem lesz ennyire egyszerű dolgom. Nem ez lesz az első kihívás az életemben, szóval nem fogok visszariadni, főleg , hogy végre sikerült rávennem valamiféle együttműködésre. Nehéz eset ezt meg kell hagyni, de egyszerűbb, hogy mutatkozhatok előtte a szárnyaim rejtegetése nélkül.
Kibújt a kezeimből én pedig csak az arcát figyeltem, ahogyan belekapaszkodik a vállamba , aztán a tekintetem az ajkaira siklott, s figyeltem a szavak formálódását.
-Lazítsak?-néztem rá felvont szemöldökökkel majd felnevettem. Ezt sem hallottam még senkitől, hogy egy angyalnak lazítania kellene.
Halkan felsóhajtottam.
-Nem kell engedélyt kérned, követlek és vigyázok, hogy ne keverd magad bajba. Egyezzünk meg. Ha te vigyázol, hogy ne lássák meg a pelyhes csodákat-pillantottam a szárnyára-Akkor cserébe te is kérhetsz valamit azon kívül hogy lépjek le..-mondtam mosolyogva. Ez egyenlőre elég fair alkunak tűnik, bár nem éreztem magamat teljes biztonságban, hogy van egy kívánsága tőlem, de gondoltam ez majd felkeltheti az érdeklődését. Ki tudja..
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyHétf. Okt. 07, 2013 7:35 pm



Marcus & Lily


-Hihetetlen, mert gyakorlatilag most látlak először, és...nem tudom mivel szolgáltam rá a figyelmedre. -magyaráztam el neki, hogy valójában mi miatt döbbent meg a segítségmániája. Nincsenek különösebb önértékelési problémáim, becsülöm magam, és kiállok a véleményemért. Tulajdonképpen még apám érveit is megértem, ahogy a döntését is, de egy 17 éves kamaszlány számára nincs az az indok, ami elfogadhatóvá teszi azt, hogy az apja bár angyalként sosem hagyja el, mégis eltűnik az életéből. Rosszabb, ha valami van is, meg nincs is, mint az, amikor ténylegesen elveszíted.
A következő mondatát hallva némi bűntudatom támadt. Sóhajtottam.
-Ne haragudj, rendben? Nem akartalak leértékelni, csak...-az apámat kéne, hogy érdekeljem. -tettem hozzá az utolsó mondatrészt már csak fejben. Hálásnak kéne lennem, amiért itt van mellettem, mégis szörnyű makacsságom, és hiúságom nem hagyta, hogy elfogadjak egy gardedámot, nem kell segítség, elég nagy vagyok már, az apám is valahogy így gondolja.
A további mondanivalójára csak bólogattam. A szavai nagy része nem ért el hozzám. Bár tisztult a kép, a szédülés még mindig zavart. Képtelen voltam tovább figyelni arra, hogy a sorsom a kezemben van, stb...stb...stb...Szép és jó, hogy megakar menteni a Pokol tüzétől, és azt is elismerem, hogy meglehetősen meggondolatlan, keményfejű és haragos vagyok, de be kell látnia, hogy a Selkettel folytatott beszélgetésem óta (amiről nyilván tud) sokkal közelebb kerültem a kénkőhöz, mint szabadna, és nem érzek miatta megbánást, mert akkor, ott, helyesnek ítéltem és még most is így gondolom. Sok mindennel nem értek egyet Selket kapcsán sem és tudom, hogy egy hataloméhes kígyó, de legalább fel mert szólalni.
Az utolsó mondata végre tisztán eljutott az agyamig. Elmosolyodtam.
-Tudod mit? Legyen. -bólintottam rá végül. Persze, ez nem jelenti azt, hogy ennyivel meg is ússza. Sokat sejtető félmosollyal végignéztem rajta, miközben kibújtam a kezei közül.
-Először is, szörnyen merev vagy. Lazíts egy kicsit, rendben? -kapaszkodtam meg a vállában egy másodpercig, mikor kicsit megszédültem, de aztán folytattam.
-Nem voltam a helyzet magaslatán, ezért eljöttem Sean házibulijából, de...tudok egy elég jó helyet, ahol táncolhatnék. Kérlek! -pislogtam Rá angyalian kikerekítve szemeim.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyHétf. Okt. 07, 2013 5:07 pm


Lilian





-Akármennyire hihetetlen igen miattad, mert nekem érsz ennyit, hogy egy próbát tegyek.-mondtam az arcát figyelve. A vodkás megjegyzésére nem reagáltam, hiszen Ő is pontosan tudja, hogy angyalok nem élhetnek ilyen dolgokkal, mint az alkohol mámora, mi ennek csak külső szemlélői vagyunk és, hogy őszinte legyek itt áll előttem az elrettentő példa, hogy hogyan is néznénk ki részegen.
-Sajnálom, de én jutottam neked...-vontam meg a vállamat. Nem tudom , hogy mi ennyire mulatságos, érthetetlen , megdöbbentő abban, hogy érdekel, hogy mi lesz vele. Ha ennyire nem becsüli magát ,akkor megőrült.
Halkan felnevettem.
-Vagy kiállsz végre magadért, ahogyan azt eddig kellett volna.-villant rá a tekintetem. Sírni tud amiatt, hogy milyen rossz minden körülötte, de nem állna a sajátlábára, hogy rendet teremtsen maga körül, hanem inkább leül valahol és vár , amíg majdcsak történik valami rossz. Végigmértem a szárnyait.
-Én nem az isteni oldal segítségével állok eléd, hanem a sajátommal.-ha valaki tenni akar a másikért valamit egyből azzal jön, hogy valamit úgyis tennie kell cserébe. Én csupán annyit várok el, hogy ne tékozolják el a lehetőséget , amit adok, teremtek, mert másodjára nem mindig lehetek ott, hogy besegítsek, bárkiről legyen szó.
-Igen és pontosan ezért fedtem fel magamat előtted. Hogy elfogadd a segítségemet... különben csak a háttérből terelgettelek volna.-néztem rá türelmesen. A tekintete már kezdett kicsit kitisztulni, de még nagyon messze jár igazi valójától.
-Félreértesz. Én nem biztosítok neked semmit. Én segítek neked, hogy megadd magadnak a boldogságot, egy olyan úton, amely nem az örök szenvedés birodalmába vezet.-hangom csendes volt, mégis határozottan csengett a kihalt épület tetején. Néha nem tudom felfogni, hogy miért nem hajlandóak észrevenni, ha valaki segíteni akar.
-Halhatatlan vagyok. Arra pazarlom az időmet amire csak szeretném.... és én rajtad akarok segíteni, mert ennél többet érdemelsz.-oldalra tekintettem.
-Szenvedsz mert senki nem törődik veled, nem áll az oldaladra és nem ad neked esélyt. De te pontosan ezt csinálod velem... Mondd mit veszíthetsz ha kipróbálod azt , amit én tehetek érted?-kérdeztem miközben újra rápillantottam. Fontos volt nekem. Nem tudom miért és lehet , hogy nem is fogom megtudni. Csak szükségem van rá.

Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyVas. Okt. 06, 2013 9:27 pm



Marcus & Lily


-Miattam? -kerekedtek el a szemeim. Képtelen voltam megálljt parancsolni a nevetésemnek, hangosan csengett az Empire State Building tetején. Még hogy miattam...most már egészen biztos, hogy egy hibbant hőst sikerült idevonzanom a kiabálásommal.
-Ittál a vodkámból? -vontam fel a szemöldököm, majd az üvegszilánkok felé néztem. Nem tűnt fel, hogy sokkal kevesebb lett volna az üvegben, mikor utoljára ittam volna belőle, de nem találtam más magyarázatot, csak azt, hogy legalább annyira piás, mint én.
-Nem téged kéne, hogy érdekeljen...-suttogtam magam elé. Fájt, hogy valószínűleg igaza van. Persze nem hittem el neki, hogy tényleg érdekelné a sorsom, fenn tartottam azt, hogy részeg, unatkozik, vagy csak szimplán bolond, de tény...hogy a bátyám, aki egész életemben a legközelebb állt hozzám vadász, és most, hogy mindez kiderült jó eséllyel nem számíthatok rá, ahogy apámra sem, aki bár egész eddigi életem során szeretett, most mégis képes lenne elhagyni. Jelenleg tényleg nem tudtam volna felsorolni olyat, akit tényleg érdekelne az életem. Selketnek mindegy élek e, vagy halok, de legalább segíthet. Bianca csak a rossz oldalra akart csábítani, az az angyal a Katedrális tetejéről pedig...szimplán csak fura. Gyönyörű kilátások tényleg, főleg vadászokkal a nyomomban.
Nem sokáig élvezhettem pusztán a látványát, ugyanis szavaival hamar sikerült újra és újra felbosszantania.
-Rajtam? Ne nevettess...nagyjából két lehetőségem van: vagy megölnek, vagy menekülök. Valójában egyik sem tetszik. -jelentettem ki. Persze, van az az opció is, hogy eldöntöm csatlakozom valamelyik oldalhoz, és azok képviselői megpróbálnak megvédeni. Ezzel csak egyetlen egy baj van: el kell fogadnom a szabályaikat, és őszintén nem akarok olyanokkal közösködni, akik lenéznek valakit a származása miatt. Mondhatnám, hogy bebizonyítom, igenis érek annyit, amennyit ők, de könyörgöm...azért bizonyítsak, hogy ne nézzenek rám ferdén azért, mert félig ember vagyok? Kizárt.
-Nem, de nem segíthetsz valakin, aki nem akarja. -döntöttem egy pillanatra oldalra a fejem.
-Milyen új életet tudnál nekem biztosítani Te? Isten útjára térítesz, vagy mi? -folytattam továbbra is szkeptikusan, de aztán elhagyva a cinizmusom, és valamivel józanabbul (hála a levegőnek és a sok mozgásnak) pillantottam Rá. Volt benne valami vonzó, de...csendes magány és megbánás is.
-Még mindig nem értem, miért pont engem traktálsz ezzel, de ne pazarold rám az időd, mert semmi értelme.-mosolyodtam el szelídebben, mint ezidáig.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyVas. Okt. 06, 2013 8:52 pm


Lilian





-Ezt most bóknak veszem, mindegy, hogy minek szántad.-mondtam mosolyogva. Nem vagyunk mind befásult szolgák, akik csak teszik, amit mondanak nekik. Bizonyos határokon belül mi is szabadok vagyunk. Bárki bármit mondjon...
-Tényleg tudni akarod? Miattad.-mondtam az arcát figyelve. Lehetetlen nőszemély.
-Azon esetleg elgondolkozhatnál, hogy most itt van valaki, akit igenis érdekel, hogy mi lesz a sorsod és lehet , hogy az egyetlen személy.-néztem rá türelmesen. Nem fogja fel, hogy milyen lehetőségekkel és esélyessek jár az, hogy én most itt vagyok vele.
Amikor majdnem sikerült ismét elvágódnia már nem hagyhattam annyiban , így még a levegőben sikerült megállítanom zuhanását. Erre egyenesen az arcomba bámult. Nem akartam megmondani, hogy tudok gondolatokba turkálni és pontosan tudtam, hogy mi jut rólam eszébe, de nem is tartottam fairnek , hogy csak belenézek a fejébe.
-Én annyit mondhatok erről a témáról, hogy senki nem válaszhatja meg , hogy minek születik, de hogy lésöbb mit kezd vele, az már csak rajta múlik...-mondtam a szemeit figyelve. Vannak befolyásoló tényezők, amikkel igenis mindenkinek kötelessége együtt élni és nem lehet kibújni alóluk, de ezeket a terheket mindenki cipeli. Nincs választás.
-A megmentéshez nem kell engedély.-mondtam nevetve. Nem kértem rá engedélyt, hogy segítsek, mint ahogy azok sem tudnak segítségért kiáltani ,akik ájultam fekszenek egy baleset után, mások mégis odarohannak, hogy megmentség az életét.
-Bosszankodsz, hogy más nem hajlandó neked esélyt adni egy másik életre.. és te sem vagy hajlandó nekem adni egy esélyt, hogy ezt megadjam neked.-néztem végig az arcán. Gyönyörű lány. Gyönyörű teremtés. Hátamhoz lapítottam szárnyaimat.


Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyVas. Okt. 06, 2013 8:35 pm



Marcus & Lily


-Angyal léteredre egész humoros vagy. -motyogtam még mindig nevetve a szavain. Nem tudtam, hogy a hirtelen földi levegő ártott e meg neki, vagy esetleg nem láttam, de beverte a fejét valahová. Minden esetre azt még ilyen állapotban is gyorsan elkönyveltem magamban, hogy a pasi nem normális, vagy csak túlteng benne a hős gén?
-Egyébként, ha olyan sokat tudsz rólam, mint képzeled, és sokkal többről van szó, mint unalom, akkor elárulnád, hogy mégis mi a francért vagy itt? -tettem fel a lehető legnyilvánvalóbb kérdést. Elég sok lehetőséget felsoroltam már magamban, de úgy tűnt egyik sem állja meg a helyét. Nem értettem miért erőlködik ennyire.
Már épp azon voltam, hogy eltűnök innen minél messzebbre, de az alkohol és tulajdon lábaim kombinációja sajnos megakadályozta ezt a zseniálisan ördögi tervet, így ahelyett, hogy eltűntem volna, egyenesen az angyalka karjaiba omlottam. Mondjuk...még mindig jobb, mintha újra pofára estem volna, kezdem unni a talajszintet.
Most, hogy elég közel kerültem hozzá ahhoz, hogy állapotomból kifolyólag lássak is belőle valamit, meg kellett állapítanom, hogy nem is rossz, sőt...elég szívdöglesztő, csak a szárnyakat csapnám le róla, vagyis inkább azok jelentését.
-Akkor mégis ki tehet? Én? Jah, vagy esetleg senki? Mindenkinek viselnie kell a maga sorsát, mert a dolgok okkal történnek? -gúnyolódtam egy unalmas klisét használva. Nem fogadtam el azt a választ, hogy senki. Igenis sokan tehetnek róla. Az apám, a bátyám, az angyalok...ők mind mind hibásak. Nem mondom, hogy én egyáltalán nem vagyok felelős azért, amik történnek, de a legtöbb dologba csak úgy belecsöppentem. Apám büszke rá, hogy angyal és mindenáron visszaakarja kapni a szárnyait, mert szentül vallja, hogy ő Isten szolgája, és kötelessége visszatérni hozzá...sosem merült fel benne, hogy én sokkal szívesebben lennék ember, mintsem angyal, vagy félvér. Imádok repülni, de boldogan lemondanék a szárnyaimról, ha cserébe kapnék egy rendes életet emberként. Persze, ez nem lehetséges.
Közelebb hajoltam a férfihez és egyenesen a szemeibe néztem. Az enyémekben még mindig harag, csalódottság, mélységes fájdalom és kétségbeesés csillogott.
-Tudod Marcus...nem minden lány akarja, hogy megmentsék...



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyVas. Okt. 06, 2013 8:07 pm


Lilian





Végülis vitatkozhatnánk mi itt heteken át, Ő makacs én pedig hiszek szóval mindketten rendíthetetlenek vagyunk a magunk módján. Nem áll szándékomban megtéríteni őt, csak a lelkét szeretném megkímélni az örökös szenvedéstől, ami rá várna. Nem állítom, hogy mi vagyunk a világ mintaképei, kiknek útjára kellene lépnie mindenkinek, csak mi egyből megkapjuk büntetésünket, ők viszont mit sem sejtve cselekszenek kényük-kedvük szerint majd életünk végén, amikor tehetetlen lelkek lesznek kapják meg azt ’ami jár’ és akkor már túlságosan késő lesz bűnbocsánatért esedezni, kiváltképp egy nephilimnek.
-Elhiszem.-vontam meg a vállamat úgy , ahogyan Ő is tette és egy halvány mosoly jelent meg az arcomon. Nem állt számdékomban továbbra is megtéveszteni őt és végülis nem követek el szabálysértést, hiszen Ő nem ember láthat szárnyakkal, ilyen alakban. Emiatt még nem fognak lehajítani a felhők közül.
-Jobban ismerlek , mint hinnéd és unalomnál itt sokkal többről van szó...-mondtam nevetve. Évek óta figyelem őt, ahogyan eltékozolja a lehetőségeit arra , hogy bizonyítson és ahelyett , hogy tenne valamit azért, hogy angyalszámba vegyék, csak még jobban alátámasztja fajtársaim nézeteit, miszerint egy nephilim sosem lesz elég megfontolt ahhoz, hogy átlépje a Mennyek kapuját, mi után sóvárognak, csak még maguknak sem vallanák be.
A következő monológjára annyira nem akartam reagálni, hiszen meximum valami nem túl illendőt tudtam volna s ráadásként még meg is botlot miközben felállt. Hirtelen ugrottam lábra széttárva szárnyaimat miközben elkaptam a derekánál, félúton a föld felé. Egy egyszerű mozdulattal állítottam talpra.
-Lilian. Hiába haragszol a világra... hiába vagy ilyen velem... a világ nem tehet erről az egészről , én pedig úgyis maradok..-vontam meg a vállamat, de nem mertem elengedni a derekát mert féltem, hogy elrepül és nem szívesen kezdenék fogócskázni egy ittas nephilimmel. Éjszaka egyébként sem árt vigyázni a vadászokkal, Ő pedig meggondolatlan szóval egyedül sem hagyhatom.


Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyVas. Okt. 06, 2013 7:46 pm



Marcus & Lily


Nem szólaltam meg. Egyáltalán nem állt szándékomban meggyőzni az igazamról, vagy bármiféle vitába keveredni vele. Angyal, hűséges és sosem fogja megérteni azt, hogy vannak, akik mások és talán az Istene nem olyan jóságos, mint ahogy azt gondolja, vagy a Teremtő talán az, de a gyermekei a Mennyben már sokkal kevésbé. Elvégre, azzal nem vitatkozhattam, hogy Isten a maga nemében tényleg jóságos, de...az angyalokról ezt már nem mondhattam el. Apám sokat mesélt a Mennyországról, az Úrról, és az ottani dolgokról. Isten megteremtette a világot, de ezzel szabad akaratot is adott a teremtményeinek. Az angyalok bár azt hiszik jót tesznek, képmutatásuk szégyent hoz rájuk. Bűnnek tekintik egy ember és egy angyal szerelmét, amit keményen meg is torolnak. Bukás vár arra, aki érezni merészel? Ez lenne a fene nagy jóságuk? Csendben maradtam, de ettől függetlenül biztos voltam legalább részleges igazamban. Be kellett volna látnom, hogy vannak dolgok, amiért ők a hibásak, viszont mindenért nem okolhatom őket, de ebben az állapotomban a dac erősebb volt bennem, mint a világos látás.
Megijesztett, hogy ennyire ismerős az arca. Meglepettségemnek hangot is adtam, de érdemi választ nem igazán kaptam rá, legalábbis még...
-Tőlük sem várok már sokat, elhiheted...-vontam meg a vállam. Mielőtt apám kitalálta, hogy újra szárnyalni akar, és visszaakarja küzdeni magát a Mennybe, még valóban azt akartam, hogy a fentiek is elismerjenek, ne csak korcsként tekintsenek rám. Hogy mi a helyzet most? Pusztán düh...már nem vágyom olyanok elismerésére, akik miatt elakar hagyni az apám.
A vodkamentő akcióm nem sikerült olyan jól, mint ahogy terveztem, sajnálatos módon a padlóra kerülésemmel végződött. De, legalább a testem olyan helyzetbe került, amibe a lelkem volt már azóta, hogy a bátyámnak okozott "meglepetés" balul sült el, és az apám klimaxos nő módjára közölte, hogy visszavágyik a Mennybe.
-Jajj de jó nekem. -nyöszörögtem cinikusan, de jelenlegi helyzetemet tekintve ez inkább viccesre sikerült, mintsem maróan gúnyosra.
-Érdekel? -nevettem el magam. Kicsit be vagyok csiccsentve, de ez józanul is nevetségesen hangzott volna.
-Nem is ismersz, mért érdekelne, hogy mi van velem? Unatkozol és gondoltad megmentesz egy szerinted eltévelyedett lelket a kárhozattól? -vontam fel a szemöldököm. Elakartam húzódni, mikor felém nyúlt és letörölte a könnycseppet, de csak arra volt erőm, hogy elfordítsam a fejem.
-Ha ez a célod, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak, nincs szükségem segítségre, főleg nem egy angyaltól, szóval unalmas pillanataid kérlek ne az én cseszegetésemmel akard kitölteni. -hangoztattam konokul. Szavaim nem voltak egészen tiszták, ugyanis az artikulációmmal a friss levegő ellenére is voltak még problémák, ahogy a járásommal is.
Megpróbáltam felállni, hogy aztán eltűnhessek innen én, de ennek csak annyi lett az eredménye, hogy megbotlottam, gőzöm sincs miben, valószínűleg ismételten a lábamban.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyVas. Okt. 06, 2013 7:17 pm


Lilian





Lilian megtévedt. Én pedig önként vállaltam, hogy megmentsem a lelkét. Mehettem volna azzal, hogy pokolra jut és az idők végezetéig melyről nincsen tudomásunk a pokol tüzén fog elégni és mivel félig angyal így a bűne kétszer súlyosabbnak tekinthető mint egy emberé.
Ehelyett az épp elméjére akarta hagyatkozni, amely talán nem most volt a legalmasabb, hiszen erősen ittas állapotban volt, de ilyenkor a legveszélyesebb. Mindenkire nézve. Ránk mert kiderülhet fajunk létezése, rá mert be fogják vágni egy laboratúriumba, ahol addig ’vizsgálják’ míg ki nem leheli a lelkét. Az ember nehezen viseli, ha nem ért valami, megijed és agresszívan reagál.
-Mi nem vettünk el semmit... és nem is adtunk semmit.-mondtam miközben az arcát fürkésztem. Sorsa tőlünk teljes mértékben független. Meggondolatlanságra sőt éretlenségre utal ez a feltételezése, miszerint mi átkoztuk el őt, hogy mindenáron szenvednie kelljen. Mindenki beleszületik egy életbe, egy életbe melynek van valami célja. Csak Lilian még nem hajlandó kinyitni a szemét, hogy meglássa azt a bizonyos célt, mellyel a Földre került.
-Én..-mondtam csendesen miközben őt figyeltem. Oly sokszor követtem már, hogy a számát sem tudom, így nem csodálom, hogy megmaradtam az emlékezetében, de azt hiszem a mai lesz a legmaradandóbb közös élményünk legalábbis egy időre.
-Nem magamra gondoltam. Azokra értettem, akik szerinted mindent tönkretettek az életedben.-Néztem rá elgondolkozva. Kis port kavart amikor elterült előttem, kicsit talán meg is hökkentem. Nem akartam hozzá érni, mert tudtam, hogy mennyire ideges lenne , így inkább mozdulatlanul figyeltem, ahogyan ismét kortyol néhányat majd elhajítja az üveget. Résnyire szűkültek a szemeim.
Leguggoltam vele szembe. Magam mellé nyújtottam fehér szárnyaimat, hogy kiegyensúlyozzam magamat.
-Csak az elmélet kedvéért. Feeltételezzük, hogy nem hallagtok rád.-figyeltem a szemeit.
-Nem parancsra jöttem ide... szóval az utasítgatásra nem is fogok innen elmenni.-Megtámasztottam magamat a kezemmel és leültem törökülésbe.
Nem azért jöttem, hogy összetörjem a szívét, vagy fájdalmat okozzak neki. Nem igazán tudom, hogy honnan szedte ezeket a tévképzeteit rólunk angyalokról. Mi vagyunk az örzők... a jófiúk.
-Marcus vagyok... önként jöttem utánad... és mielőtt ebbe is belekötnél.. azért jöttem mert érdekel, hogy mi lesz veled.-vontam meg a vállamat. Lassan emeltem fel a kezemet és nyújtottam felé. Letöröltem egy könnycseppet az álláról majd visszahúztam a kezemet.


Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyVas. Okt. 06, 2013 6:43 pm



Marcus & Lily


Részegen a világ sokkal tompábbnak hatott, az érzéseim viszont éles késként vájtak a lelkembe. A ki nem adott düh sok mindenre képes. Hibáztatnom kellett valakit, hát bűnbakot teremtettem. Nem tudtam elképzelni, hogy a testvérem csak úgy, minden ok nélkül állt be az angyalgyilkosok közé, ahogy azt sem bírtam lenyelni, hogy az apám megunta a földi létet, az anyám, engem...és visszamenne oda, ahol mindig is élt. Bánatomra a vodkás üveg elszállt, én pedig ilyen állapotban nem tehettem mást azon kívül, hogy vágyakozó pillantásokat vetettem a mélybe.
Kisöpörtem, kicsit sem elegáns mozdulattal, néhány kósza hajtincset az arcomból és hátrahőköltem, mikor egy angyal jelent meg előttem. Másodpercekig csak bámultam rá, ugyanis nem voltam egészen biztos abban, hogy a férfi valóság, vagy csupán káprázat. Ennyi vodka után az utóbbi lehetőség se lepett volna meg.
-Mert elvesztek tőlem mindent...-suttogtam sokkal inkább magamnak, mintsem neki. Az apám őket választaná, pedig tudja, hogy veszélyben az életem, a bátyám gyűlöli azt, ami vagyok, és valószínűleg nem csak azért, mert tollallergiája van.
Kábultan léptem, vagyis inkább tántorogtam közelebb az angyalhoz, hogy jobban láthassam az arcát, vagy egyáltalán kivegyek belőle valamit. A friss levegő és repülés jó hatással volt illumináltságomra, valamennyire felfrissített, kezdett józanítani, vagy legalábbis elérni, hogy ne ájuljak el.
-Te? -pislogtam rá elkerekedett szemekkel. Láttam már. Nem tudtam volna megmondani, hogy álmom volt e, vagy valóság, de  túlságosan ismerősek voltak a vonásai. A szavai tűzként égették a bensőm. Pontosan tudtam, hogy igaza van, de nem bírtam elismerni, előtte nem. A dühöm és az alkohol nem engedték, hogy ésszerűen gondolkozzak, kétségbeesett, elveszett és kiábrándult voltam.
-Nem várok Tőled semmit...-dobtam oda a szavakat, majd egészen mellé léptem, hogy elvehessem az üvegem. Két lépés után megbotlottam a saját lábamban, és jó nagyot koppanva értem földet a lábainál. Dühösen csaptam a talajra, megfogtam a piás üveget, arrébb csúsztam, majd térdeimet felhúzva gömbölyödtem össze. Néhány könnycsepp legördült az arcomon, de a többit visszafojtottam, nem akartam megadni azt az örömet egy angyalnak, hogy lássa a fájdalmam. Letekertem az üveg kupakját, belekortyoltam, de mivel már semmi gusztusom nem volt inni, inkább mérgesen földhöz vágtam a tárgyat, hogy az darabokra törhessen.
-Menj el...-néztem fel Rá, miközben megtöröltem a szemeim.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Fajom : Angel
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_le7m8tAHDj1qbpdcto1_500
Marcus


From High above the Sky...

Marcus
From High above the Sky...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptyVas. Okt. 06, 2013 6:10 pm


Lilian





Figyeltem őt. Minden áldott pillanatban rajta tartottam a szememet. Nem volt a védencem, ez a saját lelkemnek kellett. Talán csak jóvá akartam tenni vele egy olyan hibát, amely szerelmemet egykor a halálba taszította. Valami jót akartam tenni, egy olyan személlyel, aki másoknak nem fontos.
Lassan egy éve jártam a nyomában, rajta tartottam a szememet, mert megtévedt és ez az Ő szempontjából veszélyes és bárki bármit mondjon egy csalódott Nephilim egész fajunkat veszélybe sodorhatja.
Lassan borult el az égbolt, sötét színeket öltött magára, apró csillogó ékességekkel. Nem volt védelmezője , nekem pedig nem volt védencem , így lelkifurdalás nélkül követhettem őt árnyékként.
Egy sötét sarokból figyeltem, amikor részegen táncolt az asztalon, közönbösséget éreztem az irányába. Nem ítéltem őt el a viselkedéséért. Fiatal, tele van indulatokkal, pillanatnyilag pedig senkit sem veszélyeztet , főleg nem magát. Pár ferde este még megbocsátható bűn.
Néhány pillanatra bambultam csak el, hiszen pár fiatal egymásnak esett egy olyan lány miatt , aki túlságosan szereti felebarátait és a pokolra fog jutni.
Mire visszanéztem már nem volt ott. Bármerre néztem sehol sem találtam.
Gyors léptekkel kevertem ki magamat a tömegből és már csak suhogó tollainak hangját hallottam. Egy sikátorba lépve dobtam le magamtól kabátomat, amely a szárnyaimat takarta és nagy lendületet véve eredtem a nyomába. Nehéz volt őt követni. Ittas állapotban repülni nem volt túl megnyerő ötlet és nehezen is tudtam felvenni a ritmusát, mert túlságosan szabálytalanul repült, a leszállását pedig nem nevezném túlságosan kecsesnek.
Hallottam az üvöltözését, bár nem artikulált túl jól, mégis tisztán értettem minden egyes szavát. Az üveg amit elhajított megcsillant a város fényiben és meg azelőtt elkaptam, hogy apró szilánkokra tört volna a földön. Tompán puffantam Lilian-nel szemben. Felegyenesedtem, miközben nem vettem le róla a szememet.
Lassan mértem végig a félvér angyalt majd az üvegre emeltem a tekintetemet. Testem mellé hajtottam hófehér szárnyaimat.
-Elmondanád nekem pontosan, hogy miért is vagyunk mi hibásak?-emeltem a takintetem a lány arcára ismét. Arról, hogy Nephilimnek született nem mi tehetünk. A döntés arról, hogy mennyire egyenrangúak velünk, nem az angyalok kezében van.
-Tudod kicsit összezavarsz azzal, hogy elvárod, hogy komolyan vegyenek, miközben részegen-megemeltem a kezemben lévő üveget-röpködsz kissé meggondolatlanul. Természetesen nem vagyok az apád. Azt csinálsz amit Te jónak tartasz..-tettem még hozzá a végén. Lassan raktam le az üveget a földre, a lábam mellé. Majd felegyenesdve ismét rá pillantottam.


Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  EmptySzomb. Okt. 05, 2013 7:27 pm



Marcus & Lily


Düh. Próbáltam elnyomni, azt hittem, ha mélyen elrejtem magamban, akkor majd eltűnik, mintha soha nem is lett volna. Hatalmasat tévedtem. Nem tudtam kire haragszom jobban, a bátyámra, akiről kiderült, hogy vadász, az apámra, aki visszaakar térni a Mennybe, az égiekre, akik olyan igazságtalanok és képmutatóak, vagy azokra, akik folyamatosan a helyes döntésről hadoválnak nekem. Agyrém az egész. Legszívesebben eltűntem volna, olyan messzire menekültem volna ettől a várostól, amennyire csak lehet. Nem vagyok depressziós, szó sincs róla, inkább csak mérges, nagyon mérges. Ezért is tartottam remek ötletnek az egyik régi osztálytársam házibuli meghívását. Jól ismertem a srácot, ahol ő rendez bulit, ott garantáltan kő kövön nem marad. Életemben talán először fordult elő, hogy ennyire nem törődtem a következményekkel. Nem állítom, hogy felelősségteljes vagyok, de ennél azért átgondoltabb szoktam lenni. Szinte kérdés nélkül mondtam igent a meghívásra, és jó egy órával a megérkezésem után, már kis fekete ruhában és fekete csizmában táncoltam az asztalon két ismeretlen lánnyal, kezemben egy üveg vodkával. Nem vágytam túl sok mindenre, csak megakartam szabadulni a haragtól, ami belülről annyira feszített, hogy megfordult a fejemben az, hogy széttép, én pedig belehalok.
Kezdtem megunni a bulit. Zavart a hatalmas zaj, a sok ismeretlen ember, a fullasztó levegő. Lekászálódtam az asztalról, eltántorogtam a bőrkabátomig, amit magamra erőszakoltam, és felkapva egy vodkás üveget elindultam kifelé a házból. Vettem néhány nagyobb levegőt, mikor kiértem, és elindultam az épület mögé, oda, ahol senki nem láthat. Szabad kezem a falnak döntöttem, amíg előhívtam gyönyörű, fehér szárnyaim, majd jó sokadik próbálkozásra sikerült felszállnom. Kacskaringósan repültem egyre magasabbra és magasabbra, mert annyit azért sikerült felfognom, hogy rossz ötlet lenne lebuktatni magam. Körülbelül fél óra alatt tettem meg azt a távot, ami légvonalban csak 10 perc lett volna az Empire State Building tetejéhez. Szinte úgy zuhantam az épület tején lévő talajra úgy, hogy a piás üvegem arrébb gurult néhány métert. Dohogva tántorogtam oda érte, lecsavartam a tetejét, és újabbat kortyoltam.
-Ezt akartátok? Remélem most örültök! Gyűlöllek titeket, tönkretettetek mindent, felfogjátok ezt? -kiabáltam dühöngve az ég felé, mintha ez bármit is megváltoztatna, mintha bárki is figyelne egy Nephilim szavaira.
Dühömben elhajítottam a vodkás üvegem is remélve, hogy a felhők fölé száll, és eljuttatja haragom a Mennybe. Természetesen nem így történt, egyszerűen csak a föld felé kezdett zuhanni.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Empire State Building  Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Empire State Building    Empire State Building  EmptySzomb. Okt. 05, 2013 7:04 pm

....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Empire State Building  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire State Building    Empire State Building  Empty

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
 

Empire State Building

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heaven :: varoskozpont-