KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FEL
LE


Megosztás
 

 Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Folyosók         Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Folyosók         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók    Folyosók         EmptySzomb. Okt. 05, 2013 6:29 pm



Aaron & Lily


Néhány perc. Ennyi kellett csupán, hogy teljes egészében átláthassam az iskolai hierarchiát. Nem mintha újdonság lenne ez a felállás, a szerepek, amik itt kivannak osztva, megtalálhatóak minden egyes középiskolában szerte a világban. Pechemre, nekem az első mozdulatommal sikerült "nekirontanom" a sulikirálynőnek. Valószínűleg nem zártak a szívükbe, és nem leszünk majd a jövőben öribarik, nem mintha egyébként vágynék rá. Lehettem volna én is királynő, de sosem kértem az ilyesfajta hírnévből. Most is igyekeztem hamar elvonatkoztatni  tőlük, és inkább a szekrényemmel foglalkoztam, de mivel születésem pillanatától kezdve olyan nagyon szerencsés vagyok, természetesen nem sikerült kinyitnom, csak azután, hogy hatalmasat vágtam rá dühömben. Elégedetten vigyorogtam, és betuszkoltam néhány tankönyvet, mikor aggódó hangra lettem figyelmes, ami nyilvánvalóan hozzám beszélt.
Egész testemmel a srác irányába fordultam, de amint ránéztem hirtelen hátra hőköltem. Olyan erős impulzus ért, valami annyira ismerős, mégis olyan idegen. Mindeddig csak egyszer éreztem ilyet, akkor, amikor azt a férfit akartam lefotózni a parkban. Nem tudtam hova tenni a dolgot. Mármint, az apám mesélt ilyen érzésről, de mivel még soha nem tudtam meg ezzel kapcsolatban semmi biztosat, az apám pedig angyal lévén nem beszélhetett nekem tapasztalatból, így nem mertem semmire sem asszociálni, inkább próbáltam elrejteni magamban ezt az érzést. Zavartan először a szekrényemre pillantottam, amit gyorsan becsuktam, majd kicsit összeszedve magam elmosolyodtam.
-Persze, minden, csak túl rövid idő alatt tudtam meg túl sokat az idejárókról. -csengett kedvesen hangom. Alapjában véve ilyen természet vagyok, miért is legyek bunkó, elutasító valakivel addig, amíg nem ismerem, vagy amíg nem ad rá okot? A mondatom közben persze a többi diákra pillantottam, akik az előbbi beszólásom miatt hol lenézően, hol némiképp elismerően, de minden esetben tartózkodóan pillantgattak rám.
-Lily vagyok, Lilian Davis. -nyújtottam felé a kezem, miközben arcvonásait vizsgáltam. Jóképű, magas, sportos srác. Tulajdonképpen nem is értettem miért elegyedett szóba velem, főleg az iménti "incidens" után, és mért nem inkább a menő sportolósrácokkal van.
-Meg tudnád mondani, hogy melyik teremben lesz irodalom? -kaptam kapva az alkalmon, hiszen nem vagyok a tájékozódás mestere, és még egyik ajtón sem láttam a nekem megfelelő feliratot, reméltem, hogy a srác majd tud segíteni, bár még mindig furcsán éreztem magam a közelében, amit egyelőre nem tudtam biztosan információként kezelni.
Finom mozdulattal eltűrtem egy zavaró hajtincset az arcomból, majd eszembe jutott, hogy hirtelen keletkező zavaromban az irodalomcuccom is beraktam a szekrénybe. Megpróbáltam ismét kinyitni, de hála az égnek megint nem sikerült. Sóhajtottam egyet, és dühösen pislogtam a szekrényajtó felé.
-Szerinted jól esik neki, hogy folyton beragad? -dohogtam durcásan, majd feladva a dolgot nekidőltem egy másik szekrénynek.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 0
✗Kor : 28
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Folyosók         Tumblr_m4vctqT3ZF1rxrw82o1_500
Aaron Corbett


Being Half Blood is my destiny...

Aaron Corbett
Being Half Blood is my destiny...

Folyosók         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók    Folyosók         EmptyCsüt. Okt. 03, 2013 8:54 pm


Lily & Aaron




Három nap telt el. Három napja tudom, hogy mi vagyok, és… képtelenség ez az egész számomra. Már nem tudom, mi a jó, mi a rossz – mi az elfogadható, mi a már abszurdan hazugság. Még nem próbáltam ki a képességeimet… nem is merek rájuk gondolni. Félek attól, hogy olyat tapasztalok, amit nem akarok.
Korán reggel értem be. Még nem láttam, hogy világosodna, és a csípős hideg pirosra színezte az arcomat, a kezeimet, és a hajamba érdekes formákat túrt a szél. A sálam kétszeresen tekeredett a nyakamra, és a bőrkabátomon oda-vissza keresztülfújt az északi szél, mire bejutottam az iskolába. A hajnali tanárok hatalmas, hajszáleres szemekkel néztek rám, amiért az elsők között érkeztem, holott régebben szinte az első órák végére sikerült csak beesnem. Amióta anyám elmondta, mi vagyok, honnan származom – az egész életem egy hazugság mondá a mai tinédzser generáció –, egyszerűen képtelen vagyok aludni. Amikor lehunyom a szemeimet, úgy érzem, elhallok a szomszéd utcában veszekedő család ordítozásáig, meghallom, ahogy a pókok rohannak a falban, a víz végigvágtat a megfagyott csöveken, sőt. Néha azt képzelem, hogy meghallom a szomszéd várandós nő hasából jövő apró szívdobbanásokat is. De ez fizikai képtelenség. Mi jár egy nephilimmel? Azon kívül, hogy utálják őt az angyalok? A különleges képességeimre még nem jöttem rá. Lehet, hogy nem is fogok, mert előbb meghalok, mintsem hogy kiderülne.
Sóhajtva dőlök neki a radiátornak, pedig nagyon jól tudom, mennyire is fűtenek azok egytől tízig terjedő skálán. Igazi jégcsapok az ősz elején, és komolyan, jobban fázom, mintha kint nudizmusoznék a focipályán hajnali háromkor. Összefonom a karjaimat a mellkasomon, és lehajtom a fejemet, ahogy elhalad előttem pár ember, akik annyira rám vannak már zizzenve, hogy nem tudják, mi az, hogy magánszféra. Most azonban meglepően békén hagynak, szó nélkül sétálnak el előttem, halkan beszélgetve, akár a bírósági esküdtszék, mormolnak, és egyiküknél sincs telefon. Felvonom a szemöldökömet, és követem őket egy ideig a tekintetemmel, majd végre lenézek a bakancsom orrára, és hosszú ideig mozdulatlanul fixírozom, mintha életem legnagyobb érdekességét bámulnám.
Mikor becsöngetnek az első órára, ellököm magam a radiátortól, nyújtózkodom egyet, és visszahúzom a derekamra a felgyűrődött ingemet, kabátomat. Megigazítom a táskám szíját a vállamon, és belépek a terembe. Senki sem figyel rám, mintha láthatatlan lennék, egy szellem, egy eltévelyedett lélek, én pedig elgondolkodom ezen, hogy sírjak vagy nevessek-e? Ismét az első sorban találok magamnak helyet, és egészen az ablakhoz csúsztatom az asztalon a táskámat, kijelölve magamnak a széket, ahol majd ülni fogok. Többen is pályáznak a dologra, de lefelé kókad a szájuk széle, mikor gyorsabbnak bizonyulok náluk. Beköltözök a helyemre, és a sálamat kitekerve a nyakamból, leteszem az asztalra, rákönyökölök, és ekképpen elfészkelem magam, hogy aludhassak végre egy jót.
Nagyjából tíz másodperc alatt elszenderedem, és következőleg a tanár kissé fejhangú sikoltására ébredek. Horkantva nézek fel, letörlöm a szám széléről a nyálat, és enyhén kancsal tekintettel nézek fel a tanárnőre, akinek az arca erre méregvörös színt ölt, a kicsit sem biztató árnyalatból.
A továbbiakban az én lustaságomat, ráérősségemet, a világ iránt tanúsított nemtörődömségemet és arroganciámat taglalja, különböző hangszíneken, egyre cifrább szavakkal teletűzdelve, mintha éppen egy költő próbálná ismertetni velem saját személyiségemet. Morogva fúrom az arcomat a sálba, igyekszem minél inkább eltűnni előle, hiába nem engedi a hárpia.
Nagy nehezen kibírom az óra végéig, és a csöngetést követően kivonszolom magam a folyosóra, elfoglalom a megszokott helyemet a radiátor előtt, hogy megvárjam a legjobb barátomat, és együtt induljunk művtörire, mikor meglátom az új lányt, ahogy nekimegy egy másik nőnemű egyed.
Legszívesebben odamennék, és közbeavatkoznék, de mire elhatározom magam, lezajlik a kötekedős jelenet. Vállat vonok, és elhaladok az iskola koronázatlan királynője mellett, hogy meg sem várva a barátomat, elmenjek művtörire, mikor látom, hogy a lány egy isteneset behúz a szekrényének. Összerezzenek a csattanásra, de olyan, mintha senki sem vette volna észre.
- Na-na, nyugi! – szisszenek fel félve, intve a normalitásra. Honnan van ilyen ereje? Hiszen… vékony és… kecses, ki nem nézem belőle, hogy ekkorát bemázol szegény szekrénynek.
- Minden rendben? – kérdezem aggódva, a profilját nézve, és legszívesebben elvonszolnám dühkezelési terápiára.
Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 1
✗Kor : 27
✗Fajom : Nephilim
SPREAD UR WINGS : Folyosók         Tumblr_ma5szxT7wP1qkdght
Lilian Davis


Being Half Blood is my destiny...

Lilian Davis
Being Half Blood is my destiny...

Folyosók         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók    Folyosók         EmptyKedd Okt. 01, 2013 10:29 am



Aaron & Lily


Némi félsz futott át rajtam, miután kiléptem egy mosoly kíséretében az igazgató irodájából. Táskám a vállamra csaptam, és néhány új tankönyvvel a kezemben indultam el megkeresni újdonsült szekrényem. Új diák...Folyamatosan ez csengett a fülemben. Sosem voltam félénk típus, ezért nem az új környezet, vagy új emberek miatt rettentem meg, sokkal inkább a régi iskolám leégésének körülményei voltak azok, amik aggasztottak, na meg az, hogy bár ez az első napom az új helyen, mégis sikerült elkésnem. Az igazgató most elnézte, hogy pontatlan voltam és valószínűleg engem sokkal jobban zavart a késés, mint őt, de semmiképp nem tartottam jó pontnak, hogy fél órával később értem ide, mint terveztem. Hát...ilyen ez a new yorki közlekedés. Kocsi helyett jöhettem volna szárnyakkal is, de jobbnak láttam nem kockáztatni a lebukást. Hiába hiszem valamiről, hogy elhagyatott rész, a diákok leleményesek és a legsötétebb helyekre képesek elbújni egy egy lopott pillanat, vagy kis dohányzás kedvéért.
Nem öltöztem különösebben feltűnően, fekete szűk farmert, fekete topot, világos színű magassarkú cipőt, és mályvás színű, pillangókkal díszített lebernyeget viseltem, amit néhány ékszerrel, és egy napszemüveggel dobtam fel. Csinos, mégis laza volt az összhatás. Miután legalább 10 percet keveregtem a folyosókon, végre megpillantottam a kulcsomhoz tartozó szekrényt.
-Ohh...friss hús...-szólalt meg egy srác, miközben nyelvét kidugva végig simított az állán, miközben elsétáltam előtte, és a haverjai előtt. Nem igazán figyeltem rá oda, helyi nagymenő, nem az én dolgom. Nem figyeltem eléggé, és másodpercekkel később erőteljes lökést éreztem a vállamnál.
-Nem bírsz arrébb menni? -pirított rám egy amolyan tipikus "suli királynője" típusú csaj.
-Nem férsz el? -kérdeztem gúnyosan, miközben tovább haladtam. Nem volt kedvem egy hisztirohamhoz, de nem akartam, hogy azt higgyék, nem védem meg magam. A szekrényemhez érve megigazítottam a hajam, majd bedugtam a kulcsot a zárba, és megpróbáltam kinyitni az ajtót. Persze az ajtó nem akarta, hogy kinyissam.
-Cseszd meg! -dohogtam, mintha ez bármin is változtatna, majd sikerült dühömben olyan erővel rácsapnom az ajtóra, hogy a zár megadta magát, és kinyílt.



Vissza az elejére Go down
✗Hírnév : 13
✗Képesség : Telekinézés
✗Fajom : Darkangel
SPREAD UR WINGS : Folyosók         Tumblr_lld2buyRfy1qadi39o1_500


Selket


Evil is made, not born...

Selket
Evil is made, not born...

Folyosók         Empty
TémanyitásTárgy: Folyosók    Folyosók         EmptyHétf. Szept. 30, 2013 10:29 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Folyosók         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók    Folyosók         Empty

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
 

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heaven :: DreamYardHighSchool-